Протести у Білорусі
Протести у Білорусі

Звернення до революційної Білорусі

Слава Ісусу Христу!

Сябри білоруси, ваша новітня лідерка вас очікувано зрадила. Це ані добре, ані погано, це саме очікувано. Але, насправді, свобода Батьківщини потрібна не пані Тихановській, а вам. Весь світ зараз з тривогою і захопленням спостерігає за Білоруссю. Ми в захваті від вашого героїзму — кинути виклик радянському диктатору, який має необмежену владу в майже закритій для світу країні. Це заслуговує на повагу!

Отже, мій заклик саме до білоруської нації: продовжуйте боротьбу! Виходьте по всій Білорусі на свої площі! Так, є великі загрози для вас від режиму внутрішньої окупації Лукашенка: це побиття, арешти, ув’язнення, тортури, вбивства… Така ціна свободи. Але іншого шляху не існує, і ви вже розпочали свої величні змагання, тож не відступайте!

Хто вам скаже, що насилля — не вихід, і треба розходитися по домівках та голосно ридати, а світова спільнота введе санкції, і Лукашенко втече — той брехун і посланець диявола.

І, головне, ви не самі — Сам Господь Бог з вами! Бо кожен раз, коли ви співаєте свій національний гімн «Могутний Божа», ви стверджуєте Того, Хто справжній Президент Білорусі!

Отже: попри страх, попри втрати, попри зради, беріть собі в свідки Царя царів та й з молитвою виходьте на свою Площу. За вас моляться і вас підтримують всі чесні люди у світі. І останнє: було б добре, аби на площі з’явилися священники білоруси та й почали молитися, це надважливо!

Сміливі й рішучі білоруси, дуже пишаємося вами, як би не закінчився ваш змаг, ми за вас.

Живє Бєлорусь!

Провідник Добровольчого Руху ОУН
Микола Коханівський