Увага!
Ще один брехливий “ветеран”.

Друзі, вашій увазі ще один «типу боєць” добробату ОУН, непорядна людина Олександр Руденко, або “Перехрест». Цей персонаж у складі добробату потрапив до Пісок у середині лютого 2015 р. Не пробувши й двох тижнів, був відправлений додому за порушення дисципліни. Власне, про нього всі б і забули, але він подав документи до Мінвету на отриання УБД як доброволець Добробату ОУН. І хоча наш представник батальйону в міжвідомчій комісії категорично заперечував проходження служби цим чоловіком навіть однієї ротації (мінімум 30 днів, як того вимагає закон), і наголошував, що «Перехрест” був порушником дісципліни, міжвідомча комісія все ж УБД надала. Це вже звичайна практика мінвету — не слухати командирів добровольчих підрозділів і надавати статус учасника бойових дій пиякам, злодюжкам та іншим порушникам, які не відбули потрібного терміну в 30 днів і були з ганьбою вигнані з добробату.

Та цей персонаж пішов далі: 25 січня 2022 року у міністерстві вітеранів відбулись якісь урочисті збори, на які цей «Перехрест” був запрошений, і там привселюдно поливав брудом батальйон та діючого командира батальйону друга «Івана», обвинувачуючи у серйозних злочинах, які зазвичай закидають добровольцям московські окупанти та вата. Навіщо він таке сказав? Питання риторичне: або його накрутили спецслужби, які й дотепер полюють на всіх добровольців і ОУНівців, зокрема, або від невеликого розуму — намагався підняти свій статус. Та є одна закономірність: всі, кого за грубі порушення виганали з добробату, постійно ошиваються біля різних міністерств та відомств, увішані волонтерськими нагородами, як корейські генерали, і практично всі поливають брудом бійців та командирів добробату ОУН.
І головне: виліз цей “Перехрест” зі своєю брехнею саме тоді, коли над країною загроза, добробат ОУН готується до війни. Важко віриться у випадковість. Але ось ще один брехун. І надалі, як і до того, будемо викривати цих шахраїв, крадіїв, пияків та інших порушників дисципліни, які не змогли гідно відслужити і через те, як можуть, шкодять підрозділу.

P.S. Перепрошуємо за ненормативну лексику на відео.

Прес-служба ДР ОУН