Московія прагне арештувати українських патріотів

Слідком московії 4 грудня заочно оголосив підозру Провіднику Добровольчого Руху ОУН Миколі Коханівському та координатору Чорного Комітету Богдану Тицькому через напад на московську установу “Россотрудничество” у Києві.

Московські слідчі вбачають в діях активістів “публічні заклики до тероризму” та “організацію нападу на службові приміщення осіб, які користуються міжнародним захистом для ускладнення інтернаціональних відносин”, а також наругу над державними символами РФії.

За цією підозрою їм загрожує до 10 років ув’язнення в РФії.

*”неймовірно викривальна” підбірка відеокадрів від слідкому московії

“”Россострудничество” – офіційна московська установа, яка протягом 7 років війни продовжує діяти в центрі Києва. І ніяка влада не докладає зусиль, щоб її закрити. Саме тому, українські націоналісти не бояться брати відповідальність на себе, щоб припинити існування цієї пропагандистської структури. А кримінальна справа в Московії лише показує правильність наших дій, оскільки ця установа для них важлива у їхній антиукраїнській діяльності”, – коментує Микола Коханівський.

Нагадаємо, що 18 лютого 2018 року Добровольчий Рух ОУН організував марш під гаслом “Смерть Росії!”. У роковини кривавих боїв Революції Гідності ми прагли нагадати, про неприпустимість того, щоб на четвертому році війни у столиці України провадили свою діяльність ворожі агентурні установи.

Пресслужба Добровольчого Руху ОУН