Про нас

Маніфест Добровольчого Руху ОУН

Слава Ісусу Христу!
Шановні співгромадяни! Браття й сестри!

Україна, яка поки що так і не стала державою Української Нації, внаслідок цього перебуває у великій небезпеці.

Кліка матеріальних та ідейних нащадків колишньої окупаційної адміністрації, яка разом з Москвою підводила Націю до тієї межі, за якою вже виднілося небуття, захопила владу в Україні і так і не допустила до неї Націю, знесилену десятиріччями московського рабства.

Намагаючись за всяку ціну втриматись при владі, щоб і далі паразитувати на тілі українського народу, ця кліка вдавалася і вдається до найвитонченіших прийомів брехні, облуди й фальшування, перетворивши вибори Президента, вибори до вищої установи законодавчої влади та вибори до місцевих рад на фарс, результатом якого щоразу є перемога її поплічників.

За допомогою всього цього їй вдається звести нанівець навіть революційні прагнення Нації, що власне і сталося після нещодавньої Революції Гідності.

Аби відвернути увагу народу від кричущих внутрішніх проблем України, породжених бездарним, руйнівним, злочинним кермуванням цієї ж таки правлячої кліки упродовж всіх років Незалежності, від ганебної здачі Криму московським окупантам, вона розігрує разом з Москвою збройний конфлікт на сході країни, у припиненні якого не зацікавлена. Гинуть люди, гинуть українські патріоти, – цвіт Нації, – а у цей час владні гендлярі продовжують свій пекельний гешефт на народному горі, на крові, пролитій за Україну, на сльозах батьків, що втратили своїх дітей, і сирітстві дітей, що втратили своїх батьків.

Так далі не має бути!

Добровольчий батальйон ОУН започатковує Добровольчий Рух ОУН, спрямований на кардинальне оновлення країни:

  • на усунення від влади безвідповідальних авантюристів-злочинців, які вперто підводять Україну до краю прірви;
  • на покарання винних у злочинах перед Нацією;
  • на оздоровлення суспільної моралі, відновлення у суспільстві християнських норм;Дивись також
  • на запровадження такої форми державного устрою, яка б гармонізувала стосунки між Громадянином і Нацією.

Влада олігархату добігає свого кінця. За нею має наступити або нова московська окупація, або влада Нації, – націократія, – як результат столітніх прагнень кращих синів і дочок українського народу до втілення власних, – а не позичених, – ідеалів вільної і натхненної праці на нашій Богом даній землі. Третього шляху не дано. Тож усе в наших руках. У руках Нації, яка мусить стати володаркою своєї Богом даної землі, наважившись на революційний зрив.

Ми, ті хто знає, що таке важити своїм життям заради кращого майбутнього України, що не раз дивилися смерті у вічі й давно забули, що таке страх, закликаємо всіх, кому небайдужа доля нашої багатостраждальної Вітчизни, кому небайдужа доля наших дітей, онуків і далеких нащадків, приєднуватися до нашого Добровольчого Руху. Хунта буде!!! За нами з небес споглядають душі тих незчисленних Героїв, які загинули за Україну: героїв Війська Запорозького, героїв Української Народної Республіки, героїв Української Повстанської Армії, усіх тих, хто поліг за нас з вами. Вони з нами, вони за нас. Нас підсилює кожна крапля крові, пролитої ними за Україну.

З нами Бог!
За нами Україна!
Ми переможемо!