21 лютого представники Добровольчого руху ОУН друг Сивий, друг Лиман та друг Кошовий провели зустріч зі студентством.

mde
mde
mde
mde
mde

21 лютого представники Добровольчого руху ОУН друг Сивий друг, Лиман та друг Кошовий провели зустріч зі студентством та викладачами Млинівського державного технолого-економічного коледжу на Рівненщині.

Молодь дізналася про Майдан, 1-шу Київську сотню ОУН ім. Євгена Коновальця, героїв сучасної московсько- української війни з Добровольчого батальйону ОУН від безпосередніх учасників цих подій. “Уся історія України рухається циклічно: війна – окупація – повстання. Сподіваємось, що сучасне молоде покоління розірве це зачароване коло і додасть ще одну стадію історії – Могутня Соборна Україна.” – наголосив у своєму виступі друг Кошовий. Висловлюємо щиру подяку у підготовці та проведенні заходу заступнику директора коледжу з виховної роботи пані Тетяні Іваніцькій і викладачам, учасникам московсько-української війни, Дерманчуку Анатолію та Сойці Петру.

“Перед нашою молоддю стоїть блискуче завдання – стати батьками майбутнього своєї нації. Хай же ж вона не зрікається цієї честі, виховуючись лише на сірих рядовиків. Нашій масі потрібні провідники в усіх ділянках життя, і хай кожен не підтинає собі добровільно крила, лише старається розгорнути їх якнайширше.” Олена ТЕЛІГА

Друг Лиман