Традиційно Добровольчий рух ОУН взяв участь у Марші УПА у складі своїх відокремлених підрозділів.

Учасників було набагато більше, ніж у минулому році, і колона простяглася від рогу Володимирської і аж до центру Хрещатику. Її очолювали ветерани, які несли прапори з портретами загиблих побратимів та датами їх народження і смерті. Проходили маршові колони “Свободи”, “Національного корпусу”, “Правого сектору”, Конгресу українських націоналістів, “Центурії”, “Братства”, “Соколу”.

Тяглість поколінь борців за волю символізували реконструктори ТВІР “Криївка” – ідеологічного підрозділу ДР ОУН. Загалом, святковий день був насиченим, оскільки о 10-й ранку в Куренівському парку відбулося встановлення пам’ятного хреста з символікою УПА на місці майбутнього пам’ятника Степану Бандері. Хрест та ідея встановлення належить меценату Олександру Пилипенко.

А після Маршу УПА добровольці батальйону ОУН поїхали на Лісовий цвинтар, де на Алеї героїв вшанували своїх загиблих побратимів друга “Фізрука” та друга “Ківі”. Бо саме сьогодні — річниця смерті друга “Фізрука” Євгена Аджи.

Марш УПА продемонстрував єдність націоналістичних сил та рішучість до боротьби з московськими та внутрішніми окупантами.

Слава Україні і смерть ворогам!

Кость Зацарний.