Добровольчий Рух ОУН вітає вас з Різдвом Христовим

Добровольчий Рух ОУН вітає вас з Різдвом Христовим
Добровольчий Рух ОУН вітає вас з Різдвом Христовим

Дорогі українці! Добровольчий Рух ОУН щиро вітає вас з Різдвом Христовим!

Це друге після Великодня, надзвичайно важливе свято для кожного християнина, адже понад два тисячоліття тому Сам Бог став людиною, щоб прийняти на себе гріхи всього людства. Син Божий став одночасно і Сином Людським, щоб виповнився Закон, який люди не спромоглися виконати. В цьому є Його велика любов та милосердя — дати шанс тим, хто впав.

Своїм Життям Він зламав усю злочинну систему тогочасних провладних партій — фарисеїв та садуккеїв, які, прикриваючись заповідями Божими, чинили злочини проти Бога.

Він прийшов до людей, щоб навчити їх жити по Вірі і Правді, щоб Блага Звістка була проповідана для всіх народів. Він створив справжню Революцію у світі, революцію, яка принесла Волю народам.

Для України це надважливо, адже боротьба за волю України триває й дотепер. Дари Бога — волю, землю, мову, спасіння — намагаються знищити різномасті вороги як з Московії, так і з безбожної Європи та Америки. І саме час українцям стати на заваді всій тій мерзоті, яка проривається в Україну.

«Навіщо Богові така Жертва», – спитаєте ви? І ще ви спитаєте: «Чи не міг Всезнаючий Господь просто пробачити людям їхні гріхи, уникнувши тієї тяжкої долі, яка була вготована його Синові?» Але чи змінилося б людство? Чи навчилось би на своїх помилках? Може, ми перестали б грішити? Чи, може, самі почали б усвідомлювати наслідки свого гріха? Біль і втрати, до яких може призвести кожен наш необачний вчинок? Чи, може, почали б виконувати заповіді Божі?

Ні, людству, що впало у темряву гріха, потрібен був Вчитель, Месія, Слово і Життя якого були б дороговказом до Життя Вічного. Христос дав нам надію на спасіння. Однакову для заможного і бідного, сильного і слабкого, здорового і хворого. І впевненість у тому, що з Богом ми можемо все! В ім‘я Бога ми переможемо сили темряви, і Україна буде Вільна!

Під час традиційної української святкової вечері у колі близьких нам слід згадати й порадіти тому дивовижному дару, який дав нам Господь. А ще – згадати і подякувати тим, хто дарує нам можливість відсвяткувати – тим, чия святкова ніч буде безсонною: воїнам, які боронять нас від загарбника на фронтах війни на Донбасі; лікарям, які день і ніч рятують тисячі життів у цей нелегкий час; волонтерам і активістам, на плечах яких тримається те, що не може втримати ціла держава; і всім людям доброї волі, чиї вчинки роблять цей світ кращим.

Христос народився! Славімо Його!

Голова Проводу
Добровольчого Руху ОУН
Микола Коханівський