Звернення до посла Польщі Яна Пєкла
Звернення до посла Польщі Яна Пєкла

Звернення до посла Польщі Яна Пєкла

Ідеологія українського націоналізму базується на засадах права будь-якої нації на самовизначення та розвиток, дотримуючись принципів поваги як до себе самої, так і до інших націй.

ОУН була створена на теренах Західної України за викликом потреб захисту українців, їх мови та культури в час тотального гноблення зі сторони окупаційної польської влади.

Наголошуємо, що українські націоналісти, провідниками яких були Герої України Степан Бандера і Роман Шухевич, боролися в різний спосіб з окупаційною польською владою та адекватно реагували на гніт українців зі сторони поляків САМЕ НА ТЕРИТОРІЇ ЕТНІЧНОЇ УКРАЇНИ.

Ми наголошуємо, що Україна з часів Володимира Великого мала і має своїх героїв, що діяли в інтересах українців.

В час, коли Українець власною кров’ю стримує москальську чуму, що хоче дійти до Португалії, істеричні, антиукраїнські випади поляків вважаємо підступними і безапеляційними!

Ми, українські націоналісти, закликаємо владу Польщі озвучити позицію офіційної Варшави і дати політичну оцінку антиукраїнським проявам та акціям, що останнім часом почастішали.

Висловлюємо категоричний протест діям депутата Вінницького, що 19 березня під час антиукраїнської акції спалив портрети Героїв України!

Попереджаємо, що в разі ігнорування нашого звернення ми, українці, залишаємо за собою право адекватно відреагувати на засадах паритетності у взаємовідносинах між нашими народами.

Слава Україні!