Заява Добровольчого Руху ОУН щодо підтримки українських підприємців

Заява Добровольчого Руху ОУН щодо підтримки українських підприємців
Заява Добровольчого Руху ОУН щодо підтримки українських підприємців

В Україні все більших обертів набирає економічна криза: люди втрачають роботу, підприємства закриваються. А пандемія та карантин нанесли відчутний удар по українцях.

У цей скрутний час уряд та Верховна Рада не знайшли кращого рішення, ніж посилити податковий тиск на дрібний український бізнес, чим просто вбиває підприємництво. А дрібні подачки, які анонсувалися ніби заради підтримки в час карантину, не вирішать проблеми.

Показово, що влада намагається здерти якомога більше грошей не з бізнесу олігархів, а саме з дрібного підприємця. Підприємця, який ніколи нічого не просив у держави, не брав участі в схемах дерибану бюджету, який сам заробляв собі на життя та створював робочі місця.

У час економічної кризи та карантину уряд мав би розробити повноцінну програму підтримки українського підприємця. Тобто переглянути й спростити податкове навантаження, а не посилювати його.

Якщо ж всі ініційовані владою “реформи” будуть впроваджені, це знищить дрібний український бізнес, люди втратять роботу та засоби для виживання. Ринок буде вичищений для великого олігархічного капіталу. І мільйони українців будуть вимушені або йти до них працювати за копійки, або ж виїжджати на заробітки за кордон. 

Олігархат треба не посилювати, а знищити!

Саме тому Добровольчий Рух ОУН підтримує акцію протесту підприємців 1 грудня під стінами Верховної Ради. Адже зараз слід стати на їх захист заради майбутнього нашої країни. 

1 грудня з 09:00 під Верховною Радою.

Оновлено!!! Репортаж з акції підприємців під Верховною Радою.

Пресслужба Добровольчого Руху ОУН