Реакція ЗМІ на наказ № 17/8

Микола Коханівський
Микола Коханівський

Друзі, нещодавно Провідник Добровольчого Руху ОУН Микола Коханівський підписав наказ N17/8.

Власне, у Добровольчому Русі ОУН, яка практикує військову дисципліну, це не є аж чимось надзвичайним, це є нормальні внутрішньоорганізаційні відносини.

Аж раптом саме цей наказ викликав непередбачувану інформаційну хвилю в інтернет-мережі.

Більше двадцяти інформ-агенцій розмістили наказ на своїх ресурсах, а ukr.net сім разів поновлював цю новину в стрічці новин. І ось мені було якось незрозуміло, чому саме зараз такий ажіотаж. Бо ж про рішення балотуватися в Президенти Микола Коханівський оголосив ще 14.06.2018 р. під час IV Великого збору ДР ОУН, і цю подію висвітлив хіба не єдиний телеканал “Експресо ТВ”.

Після того була просто тиша в етері, хіба “ЧП.Інфо” взяв у друга “Буревія” інтерв`ю.

Хоча всі ці два місяця Добровольчий Рух ОУН проводив акції проти режиму внутрішньої окупації як у Києві, так і в регіонах. Тобто, було зрозуміло, що є замовлення щодо Миколи Коханівського не пускати його на телебачення, максимально не брати інтерв`ю, але це було завжди, бо ж вся риторика, а, головне, діяльність Провідника кличе українців на Майдан.

І ось раптом наказ за номером 17/8 спричиняє інформ-хвилю: ТСН, Главком, Гордон, ZN,UA, Interfax-Україна, Антикор, Вголос, Zaxid Media, КОММЕНТАРИИ.UA, Комсомольська правда, Вести, Страна, Delo.Ua, Bigmir, Букви, Известия, Шарий тощо.

Чому?

Зрештою, я зрозумів: від цього наказу повіяло вітром Революції… Не тої танцювально-прапорної, а справжньої, яка безкомпромісно змітає все старе й вороже на своєму шляху, яка встановлює новий справедливий порядок, яка не хилиться під мінливий світ, яка натхненна Самим Богом.

Тому й зарухались всі: хтось з переляку почав бризкати слиною, хтось просто почув щось нове, нехай і незрозуміле, але ж це точно не “шустерлайфівські” побрехенькі лукавих політиканів.

Висновок: друзі, ми на вірному шляху. Ми не заплатили жодної копійки за цю “політрекламу”, ми просто українці, які є такими, якими є, і точно знаємо, чого хочемо. Й ми вже скоро вийдемо на свій Майдан зі своїм Вождем, і нас ніщо не зупинить!

Ми здобудемо свою УССД!

Керівник виборчого штабу
кандидата в Президенти України
Миколи Коханівського друг «Лис».