Жалоба
Жалоба

Нам має бути соромно, що Москва втягла нас у свої злочини проти людства…

Звичайно ж нам має бути соромно, що Москва втягла нас у свої злочини проти людства спочатку посприявши приходу Гітлера до влади у Німеччині, потім розв’язавши в союзі з Німеччиною Другу Світову війну нападом на Польщу, а потім провокуючи Німеччину на напад на СССР 1941 року.

У Німеччини не лишалося іншого виходу як превентивна війна, оскільки СССР стягував свої війська до кордону з нею для нападу на неї на початку липня. Українська нація допустила, відмовившись 1921 року від своєї незалежності, щоб її ресурси (зерно, метал, вугілля, дешеву рабську працю тощо) було використано Москвою для перетворення на танки, літаки, гарматне м’ясо, призначені на завоювання нею світу під гаслами “побєди всємірной пролєтарской рєволюциі”.

Так. Нам має бути соромно за це. Але ж Німеччина спромоглася показати світові, що їй соромно за нелюдську політику своєї гітлерівської влади? Чому ж нам не стає мужності зізнатися собі і світові, що нас силою було втягнено у московські авантюри, які обійшлися Україні у мільйони жертв? Чому ми підсвідомо ще й досі згодні вважати себе співучасниками злочинів Москви проти людства?

Україна 9 травня 1945 року нікого не перемогла. Хіба що себе. Це з тямущих незрозуміло хіба що Кондитеру і його Ложкіним-Клімкіним.