Добровольчий батальйон ОУН
Добровольчий батальйон ОУН

Заява Добровольчого Батальйону ОУН з приводу випадків шахрайства

Шановні побратими і посестри!

Знову на нашій боротьбі, а саме збройному опорі добробату ОУН московській агресії, деякі нечесні особи хочуть нажитися. На жаль, це відбувається з періодичністю раз на рік, іноді раз на півроку. Знаходиться якийсь злодюжка, який заявляє, що він є представником добробату ОУН, і йде до волонтерів, до державних установ, просто до людей, щоб щось просити: зазвичай це статус УБД, волонтерську допомогу, нагороди тощо.

Показовою є історія такого собі шахрая Павла Агапова “Блюза” (про якого ми нещодавно писали). Отже, “Блюз” був вилучений з добробату ОУН за грубі порушення дисципліни. І ось цей шахрай збирає з людей гроші і купує нагороди для буцім-то бійців добробату ОУН. Більша частина з людей, яких вирішив нагородити “Блюз”, це такі самі, як і він, порушники дисципліни, з ганьбою вигнані свого часу з добробату ОУН. Також у списку шахрая було декілька, справді, чесних бійців ОУН, які, дійсно, заслужили на нагороди, і декілька взагалі невідомих осіб. Тобто, цей злодюжка “Блюз” назвався тим, ким не є, отримав те, на що не заслуговує, і ще підло, свідомо зрівняв чесних бійців з пияками, крадіями та дезертирами. Блюз зробив це, щоби відбілити себе і посіяти розбрат і суперечки серед бійців. Ось це і є класичне, підле шахрайство.

Тому, друзі, вже вкотре наголошуємо, що з питання нагородження, служби у добробаті ОУН, надання статусу УБД (до речі, тут шахраї марно стараються, добровольці на всеукраїнському рівні дотепер невизнані), волонтерської допомоги, звертайтеся напряму до командира Добровольчого батальйону ОУН Олексія «Івана» Колупова, або до Провідника ДР ОУН, першого командира добробату ОУН Миколи “Буревія” Коханівського.

Щодо нагороджень: усі бійці, які чесно відслужили у добробаті ОУН, отримають нагороди. Нагороджувати бійців буде комбат друг “Іван”, також нагородження відбуватиметься на наступному Великому зборі ДР ОУН.

Друзі, нижче є посилання на накази, де вказані усі порушники дисципліни, вигнані в різні часи з добробату ОУН. Бо визначна більшість з тих, хто бігає по установах, намагаючись щось для себе випросити, шахраює, — це саме порушники дисципліни, які були вигнані з ганьбою з добробату ОУН.

Пресслужба Добровольчого Батальйону ОУН

Наказ № 31/15 по особовому складу

Наказ № 2/17 по особовому складу