Стоп легалізації гріха та смерті!

Микола Коханівський

Розенблат та йому подібні лихварі вчергове хочуть обібрати українців.

Для них необхідно, щоб українець курив канабіс, українка торгувала своїм тілом, а свої кошти вони несли до гральних залів. Вони – за легалізацію маріхуани в Україні на законодавчому рівні.

Так ось, у Сполучених Штатах є такий штат Колорадо, де у 2006-2008 р. легалізували так звану “медичну” марихуану, у 2009 році у цьому штаті дозволили вже відкритий продаж “медичної” коноплі, а с 2013 року дозволили продаж рекреативної коноплі. Результати катастрофічні: молодь деградує, злочинність зросла, штат несе величезні економічні збитки, непомірно зросла смертність (читайте за посиланням https://docs.google.com/…/1-781tN1diE5hWfvkZ9U…/mobilebasic…

https://www.rmhidta.org/…/FINAL%202017%20Legalization%20of%… ).
Але вороги нашої Нації, агенти міжнародної наркомафії – Розенблат, Ратушний та Мушак, роблять все, щоби знищити наш народ. Ще додам: жоден з наркоманів не починав свій шлях до пекла з важких наркотиків, практично всі починали з марихуани, і саме цей “легкий” наркотик є прямою сатанинською пасткою! Але ні Розенблат, ні Мушак, ні Ратушний вам про це не розкажуть. Отже: Смерть ворогам!

— Взяв участь у етері конфлікт-шоу «Стіна», на 112 каналі

Тема програми: «Чи необхідна для України легалізація легких наркотиків і проституції»