Щодо порушення кримінальної справи Слідкомом РФ
Щодо порушення кримінальної справи Слідкомом РФ

Щодо порушення кримінальної справи Слідкомом РФ

Слава Ісусу Христу!

Друзі, слідчий комітет Російскої федерації порушив проти мене справу за погром Россотруднічєства у лютому 2018 р.

Акціями прямої дії, які спрямовані проти Москви та її холуїв в Україні, Добровольчий Рух ОУН займається від часу свого створення у 2015 році. Військове крило ДР ОУН, Добровольчий батальйон ОУН, з 2014 року й дотепер веде збройну боротьбу з московським агресором на сході країни. Я особисто вже більше двадцяти років прямо борюся з імперією зла. І ось порушена справа за погром тільки зараз, чому? У мене дві версії:

Перша – можливо, на Росії думають, що ДР ОУН йде на вибори і планують зробити антипіар? Хоча, насправді, дякувати Богу, в сучасній Україні це лише позитивний піар. Якщо так, то мо…лі переплутали організації: ДР ОУН є революційною організацію, і свій прихід до влади ми бачимо лише через Національно-визвольну Революцію.

Друга версія більш правдоподібна: напевно, Росія сподівається на свій реванш на наших виборах, на повернення до ВР покидьків Януковича та відновлення тайожного союзу. Припускаю, реванш тимчасово можливий, загрози арештів і видач добровольців та націоналістів існують, хоча, насправді, реванш почався вже давно: згадайте хоча б виданого Порошенком в РФ добровольця інгуша Тимура Тумгоєва. Але “ніщо не спинить ідею, час якої настав!”. Пропоную товариству десь після виборів прогулятись центром міста з новою ревізією московських банків “Альфа-банк”, “Сбербанк” і тд.

Голова Проводу ДР ОУН Микола Коханівський