АНОНС: Суд по замаху на добровольця ОУН

АНОНС: Суд по замаху на добровольця ОУН
АНОНС: Суд по замаху на добровольця ОУН

Слава Ісусу Христу!

У середу, 31 жовтня о 14:00 у Шевченківському районному суді м. Києва (вул. Дегтярівська, 31а) відбудеться судове засідання по справі сепаратиста Сергія Гнатьєва.

Будуть розглядати питання продовження запобіжного заходу, тому вкрай важлива присутність людей. Лише завдяки тому, що ми ходимо на ці засідання, Гнатьєва досі тримають в Лук’янівському СІЗО, а не “обміняли” в ОРДЛО.

Нагадуємо, Сергій Гнатьєв у вересні 2016 року наніс добровольцю ОУН Віталію Регору (Джурі) більше десяти ножових ударів серед білого дня на Проспекті пабєди в Києві, таким чином виконавши замовлення на показове покарання одного з тих, хто засвітився під час зривання колорадських стрічок під час маршу “безсмертного полку” того року. Минулого року представники СБУ і деяка громадська організація, яка типу займається обмінами, тиснули на родину Регора, на ДР ОУН і КВП, щоб ми погодилися на передачу Гнатьєва в рамках обміну полоненими. В якості “полоненої” пропонувалась мама слідчої Шевченківського суду, тієї слідчої, що відпустила всю злочинну групу по справі Гнатьєва, і наразі вони переховуються на окупованих територіях.

Друзі, дуже важлива ваша присутність! Це діло принципу.

Прес-служба Добровольчого Руху ОУН