Апеляційний суд скасував арешт командира ДБ ОУН

Командир добровольчого батальйону ОУН друг Іван
Командир добровольчого батальйону ОУН друг Іван

Сьогодні, 1 квітня, відбулося засідання Апеляційного суду Луганської області у справі командира добровольчого батальйону ОУН Олексія “Івана” Колупова.

Апеляція скасувала рішення суду першої інстанції щодо обрання запобіжного заходу у вигляді арешту з правом внесення застави, замінивши його на особисті поруки від Голови Проводу ДР ОУН Миколи Коханівського та Голови КВП Тетяни Близнюк.

“Чесно кажучи — не чекав… Основне питання до прокурора суддів: “Коли у 2014-2016 роках вони сиділи в окопах, ви не питали, звідки в них зброя?””, – розповідає друг Іван.

Він також подякував своєму адвокату Катерині Сєріковій за професійну роботу в умовах перебування під постійним тиском.

“Але це тільки початок, попереду важка праця.Ще раз підкреслюю, якби ми знаходилися в СІЗО, то такого рішення могло б і не бути, тому ще раз дякую всім, хто допоміг грошима на заставу. Разом переможемо”, – резюмував він.

Нагадаємо, командира Добровольчого батальйону ОУН друга Івана було затримано 12 березня, а 14 березня, у День українського добровольця, йому було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави. За декілька днів зусиллями небайдужих українців заставу вдалося зібрати, після чого комбата було звільнено з-під арешту.

Зазначимо, що напередодні арешту Олексію Колупову надходили анонімні смс з погрозами та вимогою розформувати Добробат ОУН.

Пресслужба Добровольчого Руху ОУН