ЗАЯВА ДР ОУН з приводу громадських акцій проти примусової вакцинації

ЗАЯВА

Добровольчий Рух ОУН 03.11.2021 долучився до акції протесту проти примусової вакцинації під ВРУ.
Мотивацією до цього є теза Святого Письма, що Господь Бог створив людей вільними і рівними. Навіть Ісус Христос не може врятувати безсмертну душу людини без згоди самої людини.
Проросійський режим внутрішньої окупації порушує цю тезу, а також Конституцію України, низку законів України та важливі міжнародні документи, підписані державою Україна.
Зокрема:

 1. Статті 19, 24, 25, 27-29, 33, 34, 40, 47, 51, 52, 57-64 Конституції України.
 2. Статтю 286 Цивільного кодексу України.
 3. Статті 92 і 96 Кримінального кодексу України.
 4. Статтю 39-1 Закону України “Осови законодавства України про охорону здоров’я”.
 5. Змушують представників національної поліції порушувати статті 6-8, 18, 23, 32 Закону України “Про національну поліцію України”, вчиняти дії, які підпадають мають ознаки злочину відповідно до ст. 365 ККУ (перевищення службових повноважень).
 6. Рішення ЄСПЛ “Про заборону примусової вакцинації” та Резолюцію ПАРЄ “Вакцини проти Ковід-19: етичні, правові та практичні міркування” (документ 2361 (2021)).
 7. Статті 1, 8, 9 Нюрнберзького кодексу 1947р., п.16 Гельсінської декларації Всесвітньої медичної асоціації, Заяву ЮНЕСКО 2005 р. “Про біоетику та права людини”, Загальну декларацію прав людини.

Про порушення цих базових документів наголошували промовці.
На жаль, на Віче прийшли представники ворожих антиукраїнських сил та різні провокатори. Це дало можливість олігархічним ЗМІ представити Віче як проплачене збіговисько москвинських агентів.
Прикро, що патріотично налаштовані громадяни піддалися на інформаційні вкиди ворогів і вносять додатковий розкол в суспільстві, записуючи борців за громадянські права до “агентів крємля”.
На противагу цьому можна послатися на рішення Росздравнадзору та Слідчого комітету РФ з виявлення противників щеплення серед московських медпрацівників.

У зв’язку з цим Добровольчий Рух ОУН заявляє:

 1. ДР ОУН і надалі братиме участь в акціях на захист Конституції та законів України проти примусової вакцинації.
 2. Дії громадян, організацій та державних установ, спрямовані на обмеження конституційних прав українців, вважатиме за дії агентів спецслужб РФ-ії, які прагнуть нищення громадянського суспільства в Україні.
 3. ДР ОУН проти участі в громадських акціях непокори антиукраїнських сил штибу Московського патріархату, ОПЗЖ, інших партій, організацій та осіб, котрі скомпрометували себе співпрацею з московськими окупантами та їх колаборантами на Донбасі.
 4. Мова виступів біля мікрофонів та інтерв’ю представникам ЗМІ на публічних заходах має бути виключно українська.
 5. Якщо організатори акцій громадської непокори не здатні забезпечити український порядок на заходах та недопущення на них провокаторів, то ДР ОУН буде наводити лад власними силами і методами.

Слава Нації!
Смерть ворогам!