ЗАЯВА Добровольчого Руху ОУН щодо вбивства Воронєнкова

Заяви окремих представників вищого керівництва України по «гарячих слідах» після вбивства зводяться до звинувачень у ньому Москви, а відтак до намагань представити Павла Паршова як «агента Кремля».

У зв’язку з цим Добровольчий Рух ОУН заявляє наступне.

Нас обурює те, що нинішнє керівництво України потребує ще якихось доказів державної зради Януковича, оскільки таким доказом, крім іншого, є підписання ним Харківських угод з Москвою 2010 р Це, очевидно, тому, що до цього акту державної зради причетні депутати Верховної Ради України, які проголосували за ратифікацію тих угод і які ще й досі мають достатньо можливостей, щоб уникати відповідальності за той ганебний акт. Насправді разом з Януковичем треба було б судити і їх. Тому значення намірів покійного Воронєнкова вважаємо свідомо перебільшеним задля оперативного надання йому українського громадянства, якого він, звісно ж, не заслуговував, бо свого часу у московській Державній Думі проголосував за анексію Москвою Криму.

Що ж до виконавця атентату Павла Паршова, то безвідносно до того вчинив він його з власних патріотичних поривів, чи за завданням Москви, чи з двох цих причин разом, сам факт цього атентату є справедливою відплатою Воронєнкову за його антиукраїнські акції. І його ніяк не варто кваліфікувати як усунення важливого свідка у справі Януковича. Позаяк доказів державних зрад Януковича більш ніж достатньо й без жалюгідних свідчень покійного Воронєнкова. От тільки в Україні тих доказів «не бачать», бо їх можна прикласти не лише до Януковича, а й до багатьох представників владної банди нині в Україні сущої.