Петро Порошенко
Петро Порошенко

Я не бачу, за що дякувати Петру Олексійовичу

Давайте спочатку висловлю своє ставлення до тих людей, які вважають себе 25% (хоча насправді 24.45%) розумних людей. Я поважаю Ваш вибір і не вважаю Вас ворогами, на відміну від невеликої частини людей, які вважають всіх інших за агентів Кремля, бидлом і дурнями.

Моя особиста думка, що Петро Олексійович перетнув межу, коли передвиборчу кампанію побудував на тезі: або я, або Путін. Він нічім не кращій за колишніх регіоналів, які ділили країну на Схід і Захід. Але він гірший за Януковича, якій в 2010 році або з паяльником, або з биткою прийшов до Конституційного суду і змусив його повернути собі повноваження Кучми. Він був юридично законним президентом з законними повноваженнями! А Порошенко, юридично маючи повноваження Ющенка, виконував повноваження Кучми, тим самим обманюючи свій народ. Ні для кого не є таємницю, що немає а ні більшості, а ні коаліції. Тим не менш, треба було призначити кума Генпрокурором-зробив, треба було протягнути закон про судоустрій, де він фактично керує судовою владою-протягнув. Але вкрай необхідний закон “Про мову” возили поки не зрозумів, що все, потяг поїхав. Добре хоч прийняли.
Я не бачу за що йому дякувати, а ось Ахметов знає за що, знають всі колишні злочинці, які розбіглися в 14-му році,але повернулися, коли дозволили,знають всі кого він допустив до корита,з ким вивозить ліс і копає бурштин.

Але я ЩИРО ДЯКУЮ всім,хто зупинив в 14-му році москалів!!!Всім волонтерам, добровольцям,звичайним людям,які перераховували по 5 гривень на армію,хто возив військовим і добровольцям одяг і їжу,ризикуючи своїм життям,всім,хто НАСПРАВДІ не дав кацапам просунутися далі…І це був не колишній президент…Він гарний актор,імітатор,але на жаль барига.
Я не в захваті від новообраного президента,можливо це найгірший вибір моїх співвітчизників,час покаже…Але я вважаю,що ми тим і відрізняємося від мокшей,що ми помиляємося,але ідем вперед!!! Я пишаюся тим,що людина, яка мала беззаперечну підтримку людей п’ять років тому і не виконала своїх обіцянок,понесла насамперед Політичну відповідальність!!! І це буде наука всім іншим президентам.
І я дуже хочу,щоб всі,хто рахує себе за 24.45,вважали себе за 💯%,бо країна у нас одна,іншої не існує,зрозумійте це!!!
Я всіх поважаю за їх вибір,бо ми вільна нація,але не можна протиставляти свій вибір вибору інших.Нам жити разом,сподіваюся в вільній і незалежній країні…Тільки разом це можна зробити.
Слава Україні,Слава Героям,Слава всім,хто дійсно любить цю країну,незважаючи хто в ній президент!!!!

Член Проводу ДР ОУН
командир батальйону ОУН
друг Іван