Внутрішні окупанти ув’язнили Семена Семенченка.

Вчора суддя Костянтинова «закрила» на два місяці Семена Семенченка. Вчора ж, 26 березня, був День Національної гвардії України. Що є доволі показово — у день НГУ ув’язнюють, по суті, того, хто є одним з символів НГУ. У внутрішнього окупанта, я так розумію, є така риса: принципова, показова мстивість по відношенню до тих, хто в той чи інший спосіб замахнувся на його панування, на створену ним злочинну антинаціональну систему влади, змусив його свого часу тремтіти від страху. Наприклад, минулого року у День Добровольця судили діючого командира добробату ОУН друга Івана та його заступника друга Отця (дякувати Богу, тоді командирів забрали на поруки).

Так ось, система методично і системно, починаючи від вбивства Сашка Білого, розправляється з майданівцями, націоналістами та добровольцями. Звісно, вже по накатаній, сінхронно з арештом, на ТБ вийшов замовний брехливий сюжет, де Семена поливають брудом. Так було з бійцями «Торнадо», з ОУНівцем другом Гонтою та з багатьма іншими добровольцями. Можна робити різні висновки. Чому Семен? Чому саме зараз? Скільки це триватиме? Моя думка: розправляються з тими, хто може чинити опір злодійському продажу землі, московській агресії, олігарзаиу, тобто, внутрішньому окупанту. Але зараз, я переконаний, не так гостро стоїть питання, чому так сталося. Головне для нас всіх — дати відповідь на питання, що ж нам усім робити? Перше. Звісно, молитися за звільнення і повне виправдання бійців та командирів добробату “Донбас”. Друге. Друзі, треба ходити на суди. Зрозуміло: чим більше нас ходитиме, тим швидше козаків звільнять. Третє. Нікого не слухати. Справу проти козаків склепав філіал ФСБ в Україні, тобто СБУ.

Всі мають розуміти, що всі лаври МП в Україні (Печерська, Почаївська, Святогірська) набиті колаборантами. Дотепер загони Медведчука тренуються у Києві на Трухановому острові, у Харкові, Одесі та по всій Україні, але СБУ того не помічає. Вбивць Небесної сотні ніхто не саджає. Отже, байдуже, що кажуть чекісти, аваківці, прокурори, судді та продаже ТБ: це все окупанти, наше завдання — вести з ними безкомпромісну боротьбу, і саме зараз — за Семена і бійців добробату “Донбас”. Четверте. Треба не тільки не вірити ворогам, а й бути згуртованими, не сваритися й організовано захищати донбасівців. В мережі писати про них дописи, ширити відео, активно коментувати там, де пишуть якусь брехню, але не переходячи на рівень колаборантів або сбушних ботів, тобто, з мудрістю. І останнє.

Мої друзі, репресовані побратими-донбасівці, звертаюся до вас. Ваша постава в судилищах має бути гордою. Ви нічого не зробили такого, що шкодить нашій Батьківщині. Тоді, коли влада перелякано тремтіла і віддавала нашу землю, а народ молив Бога за захисника, ви стали тим захисником. І дотепер ним є. Розумію, як це важко, коли тебе зраджують, коли ті “друзі”, які колись співали «славу», зараз, в кращому випадку, відмовчуються, в гіршому — безжально б’ють у спину. Але, попри все, беріть собі Бога у свідки і ставайте до цього бою, бо ви вояки! А ми з вами, і ми добре пам’ятаємо ваш жертовний, героїчний внесок в Українську Справу! Отже: побратими й посестри, розчаруватися й опускати руки не маємо права! Треба робити те, що можемо, і тільки так, з Божою поміччю, переможемо!

Провідник ДР ОУН Микола Коханівський