Візит Провідника Добровольчого Руху ОУН друга “Буревія” на Львівщину

Візит Провідника Добровольчого Руху ОУН друга “Буревія” на Львівщину
Візит Провідника Добровольчого Руху ОУН друга “Буревія” на Львівщину

29-го січня Провідник Добровольчого Руху ОУН друг “Буревій” (Микола Коханівський) прибув із запланованим візитом на Львівщину. Цей візит співпав із відзначенням 100-тої річниці бою під Крутами.

О 10-тій ранку зустріч Провідника організації з активістами Львівського обласного відокремленого підрозділу ДР ОУН, зі старшинами і стрільцями Добровольчого батальйону ОУН та з волонтерами добробату розпочалася з молитви.

О 12-тій годині дня молодь Львівського осередку долучилася до загальноукраїнського флешмобу на честь “Героїв Крут”, який відбувся у центральній залі Львівського залізничного вокзалу.

О 14-тій годині ОУНівська делегація вшанувала разом з патріотичною громадою Львова учасників бою під Крутами Ігора Лоського та Андрія Лазаренка на полі почесних поховань Личаківського цвинтару. Також ОУНівці віддали шану нашому загиблому бойовому побратиму, другу “Давиду” (Андрію Юрзі), який похований на меморіалі сучасної російсько-української війни.

На завершення о 16-тій годині активісти відвідали вечір пам’яті з нагоди відзначення 100-тої річниці подвигу “Героїв Крут” у гарнізонному храмі св. апостолів Петра і Павла.

30-го січня о 9-тій ранку делегація Добровольчого Руху ОУН на чолі з Провідником Миколою Коханівським взяла активну участь у нараді співорганізаторів націоналістичного фестивалю щодо підготовки його проведення у селищі Зашків Львівської області в червні місяці цього року. Розмова вдалася дуже конструктивною.

О 12-тій дня активісти відвідали голову Зашківської сільради пані Оксану Володимирівну Чекайло, яка радо сприйняла ініціативу щодо покращення роботи фестивалю. Вона ввела в курс справи ОУНвіську делегацію щодо більш якісного рівня проведення фесту для патріотичної молоді та виявила щире заохочення співпрацювати з нашою організацією.

Отже, Добровольчий Рух ОУН ставить акцент саме на більш якісному рівні у націонал-патріотичному вихованні юнаків та дівчат зі всієї України. Відповідно ми сфокусуємо у цьому напрямку всі свої організаційні ресурси.

Прес-служба Добровольчого Руху ОУН