У Білій Церкві відбувся суд по справі викрадення Ігоря Луценка та вбивства Юрія Вербицького.

Вранці 5 листопада Добровольчий Рух ОУН прибув до Білоцерківського міжрайонного суду на підтримку Ігоря Луценка з приводу справи з його викрадення та вбивства Юрія Вербицького під час подій на Майдані у 2014 році.

9 серпня цього року випустили з СІЗО двох підозрюваних у вбивстві Юрія Вербицького і викраденні Ігоря Луценко. Прізвища цих підозрюваних – Мисливий і Новотний. Пізніше за новим обвинуваченням Мисливого вдалося повернути до СІЗО — рішення ухвалив інший суд.
Випустили цих людей зовсім не через те, що підозрювані стали безпечні, а просто через маніпуляції зі строками і через позицію судді Дубановської, котра раніше вершила правосуддя у Донецьку, а зараз працює у Білій Церкві.

Сергій Мисливий з 2014 року втік до Російської Федерації, а потім повернувся звідти іншою людиною з іншим ім’ям, прізвищем, документами і став Більченком Олексієм. Під підробленими документами жив, поки в березні 2020 його не затримали правоохоронці.
Так само переховувався і обвинувачений Новотний, щоправда, без підроблених документів.

У ході судового засідання 5 листопада 2021 року “з’ясувалося”, що у підсудного Сергія Мисливого помер від ковіду адвокат. Мисливий просить відкласти засідання на місяць.
Ігор Луценко, його адвокат та прокурор виступають проти, оскільки їхнє попереднє клопотання про відвід судді й досі не був розглянутий. Тому вважають, що необхідно спочатку розглянути клопотання.


Суддя Дубановська з міста Донецьк перенесла засідання орієнтовно на 17 листопада.
Про смерть адвоката судді знали давно, тому це просто замовне затягування часу, аби вичерпати терміни розгляду справи, щоб випустити вбивцю.
Таке донецьке правосуддя в Україні!

Прес-служба ДР ОУН.