Свободу бранцям кремля!

11.08.2021 р, біля пам’ятника нашому пророку Тарасу Шевченку у Києві відбулися міжорганізаційні збори націоналістичних організацій, мета яких — звільнення бранців Кремля.

Було прийняте спільне рішення провести акцію на захист полонених москвою добровольців та націоналістів. А саме, бійців полку Азов: Романа Біленького, Максима Худана та Миколи Самофалова, добробатівця ОУН Сергія Ільїна, бійця УДА Генадія Лимешка, свободівця Олега Приходька.
Також вчора спільно вирішили додати до списку бранців кремля та політв’язнів героя спротиву, одинокого партизана, якого тричі ув’язнювала МГБ ДНР (і наразі він є ув’язнений в ДНР, піддається найжорстокішім тортурам) Григорія Сінченка.

Отже, план заходів такий:
19 серпня о 14.00 всі збираємося біля ст. м. «Арсенальна» і йдемо до офісу Антитерористичного центру (вул. Московська, 5/2), там чекаємо на зустріч з керівником центру, передаємо звернення з нашими вимогами, а саме — включити до найближчого списку на обмін перерахованих вище патріотів, активізувати пошук зниклих без вісті та віднайти героїв.
Далі прямуємо до Офісу Омбудсмена (вул. Інститутська, 21/8), вимагаємо зустрічі з керівником, передаємо аналогічне звернення і прямуємо до Адміністрації президента, передаємо звернення.
Чому йдемо до саме до цих державних установ? Тому що саме ці держустанови відповідальні за обмін полоненими.

Друзі, ще раз всіх запрошую бути солідарними з ув’язненими героями і прийти наступного тижня на організований спільними зусиллями небайдужих українців захід!
Разом, з Божою поміччю, переможемо!
Слава Нації!

У вчорашніх зборах брали участь:
Добровольчий Рух ОУН,
Комітет Визволення Політв’язнів,
ВО «Свобода»,
Національний корпус,
Правий Сектор,
відомі політв‘язні минулих режимів Юрій Хорт Павленко, Олесь Вахній та відомі правозахисниці Лилия Сулейманова, Валентина Кательницька, Ярослава Парака, керівник білоруського опозиційного руху солідарності «Разам!» В’ячеслав Сівчик.

Прес-служба ДР ОУН