СВОБОДУ БРАНЦЯМ КРЕМЛЯ!

У четвер, 19 серпня 2021 року, відбувся марш націоналістичних сил, організований Добровольчим Рухом ОУН. Акція пройшла під гаслом «СВОБОДУ БРАНЦЯМ КРЕМЛЯ!»

Націоналісти та усі небайдужі патріоти пройшли ходою центральними вулицями Києва та звернулись до Антитерористичного центру, Офісу омбудсмена та Адміністрації Президента з вимогою включити до списків на обмін військовополонених бійців добровольчих підрозділів та націоналістів, які були свавільно захоплені окупантами. Деякі з добровольців вважаються зниклими без вісти. Відповідно, державні структури мають віднайти їх місце перебування і, знову ж таки, включити до списків на обмін.

Біля вказаних установ відбулися мітинги. Виступили представники націоналістичних та патріотичних організацій, побратими полонених хлопців та матері захоплених московсько-фашистськими окупантами бійців.
Зазначалось, що і при попередній владі, й при нинішній долею бійців мало хто цікавився, окрім побратимів та рідних.

Байдужість, некомпетентність і бездіяльність влади у питанні обміну вражає. Наприклад, під час обмінів доходило до того, що до списків на обмін включали осіб, які після звільнення повертались добровільно на окуповані території.

В акції взяли участь: Добровольчий Рух ОУН, Комітет визволення політв’язнів, Правий сектор, Національний корпус, “Свобода”, Білоруський Рух солідарності “Разом”.
Націоналістичні сили продемонстрували єдність та рішучість у боротьбі за святу справу визволення побратимів.

Прес-служба ДР ОУН