Спільна заява ветеранських і патріотичних організацій

Влада Зеленського вивела на новий рівень репресії проти українських націоналістів, ветеранів та патріотів. Їх виставляють бандитами і рекетирами, спеціально формуючи негативний образ в суспільстві та дискредитуючи все патріотичне середовище.

Харківські арешти представників Азовського руху, затримання “свободівців” на Кіровоградщині, справа генерала Ігоря Павловського, звинувачення у вбивстві Павла Шеремета ветерана війни Андрія Антоненка, продовження справ Захисників Конституції і Захисників землі, тривають репресії проти добробатівців ОУН і Донбасу, та інші одіозні відверто політичні справи – це лише верхівка айсбергу планів Зе-команди. Влада готується до масштабної зачистки проукраїнського громадсько-політичного поля перед здачею національних інтересів – імплементації так званої “формули Штайнмаєра” в українське законодавство та подачі води до окупованого Криму на вимогу Путіна.

Не дивлячись на патріотичні фото Зеленського з фронту, активно провадиться деградація та деморалізація української армії. Не військовим командуванням, а саме Зе-політиками зірвано оборонне замовлення на 2021 рік. Саме політичною владою на передовій запроваджена чергова заборона на ведення вогню у відповідь та примусове дотримання “режиму тиші” в односторонньому порядку. Все це – підготовка до омріяної Зеленським зустрічі з Путіним і подальшої прямої здачі національних інтересів нашої держави.

Зеленський розуміє, що ми – націоналісти, ветерани, патріоти – не дозволимо йому піти на зрадницькі умови та здати державні інтереси України. Аби розв’язати руки, влада репресує активний пласт суспільства, тих, хто першими стають на безкомпромісний захист країни.
Враховуючи ту загрозливу ситуацію, яку ми бачимо сьогодні – загрозливу в першу чергу для безпеки нашої держави – ми закликаємо всі українські національні сили до гуртування задля недопущення капітуляції України.

Час слів минув, настав час дій! Зупинимо капітуляцію!

Національний Корпус
Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
Державницька ініціатива Яроша
Конгрес Українських Націоналістів
Рух Ветеранів України
Військово-патріотична організація «Фрайкор»
Ветеранське братерство
Консервативний рух «Традиція і Порядок»
Карпатська Січ
Добровольчий Рух ОУН