Підсумки 2018-го року

Микола Коханівський
Микола Коханівський

Христос народився! Славімо Його!

2018 для мене був роком прямої боротьби з внутрішнім та зовнішнім окупантом, як і останні 15 років.

Що ж, є що згадати: і погромлене “Россотруднічєство” та декілька московських банків, і суди, і захист політв’язнів, і акції прямої дії, сутички з рейдерами-тітушками, ватою та ментами… Все це було, як і в попередні роки.

Була спроба звалити Ватутіна та арсенальского заколотника-більшовика в Маріїнському парку (завадили спецпризначенці), але нічого, все одно доб’ємо разом з Щорсом та іншими більшовицькими бовванами, які все ще стовбичать в Україні.

Отже: рік пройшов в прямій революційній боротьбі. На жаль, українці ще не вийшли на свій вирішальний Майдан і не знищили йуд при владі, але Національна Революція, розпочата у 2013 р., триває, і Добровольчий Рух ОУН є її авангардом.

В цьому році ми провели в Зашкові на батьківщині Вождя нашої Нації Євгена Коновальця 4 Великій збір ДР ОУН. Захід відбувся на доволі високому рівні: з’їхались делегати з усієї України. ОУНівці підтвердили свою готовність продовжувати безкомпромісну боротьбу за волю України.

Після збору було весілля: побрались друг “Лис” та подруга “Кет”. Хай Господь Бог дає щастя молодятам!

Я ж оголосив про свій намір балотуватися в Президенти України і розпочав підготовку до передвиборчої кампанії. Але розглядаю цей крок виключно як елемент Революційної боротьби, задля здійснення якої вважаю за потрібне:

  • заявити про свої амбіції;
  • при можливості зібрати Майдан і повалити режим внутрішньої окупації.

Побратими й посестри, дякую всім, хто був поруч, хто був і залишається вірним Богу й Україні та довіряє мені як своєму Провіднику. Ми в цьому році не схибили, не відступилися, твердо йшли і продовжуємо йти з вірою в Бога до нашої УССД!

Друзі, вірю: наша боротьба обов’язково завершиться перемогою, ми здобудемо Вільну Україну і знищимо всіх окупантів. Так нам, Боже, допоможи у виконанні нашого обов’язку!

Провідник ДР ОУН Микола “Буревій” Коханівський