Чи потрібен був парад 24 серпня?

Чи потрібен був парад 24 серпня?
Чи потрібен був парад 24 серпня?

Слава Ісусу Христу!

Друзі, й дотепер тривають суперечки: чи потрібен був парад, чи ні? Хтось у захваті від дійства, хтось категорично проти “піару на крові”. Висловлю й свою думку.

Отже: парад, безумовно, потрібен як демонстрація сили й готовності українців битися з зовнішнім окупантом. Але. Хто знає, той знає реальну кількість бійців у ротах і батальйонах, які стоять прямо на лінії розмежування. Хто знає, той знає моральний стан цих бійців. Хто знає, той знає стан озброєння й “бойової техніки” на “передку”. Я міг би продовжувати цей критичний ряд, та не буду, бо навіть при тому всьому, до чого довели військо “совєтські паркетні” генерали на чолі з “главнокомандуюсчім”, хлопці тримають наш кордон, дають відсіч знахабнілим колаборантам і москалям.

Так ось, про парад. Якщо пан президент не помічає, то я нагадаю: починаючи з 2014 року під час кожного Дня Незалежності москалі навмисно посилюють обстріли, атакують, і ми несемо втрати. Так вони нас “вітають” зі святом. А наші хлопці мають тихо сидіти в окопах і потроху гинути, а в Києві в цей час парад. А мало б бути: у Києві парад, а по всій лінії розмежування працює наша артилерія, пояснюючи колорадам, що в Україні свято. Тоді все логічно, і, в першу чергу, парад є абсолютно виправданою демонстрацією сили. Насправді ж, все, починаючи з Іловайської трагедії, з точністю до навпаки: у Києві – пафосне свято, на фронті – втрати, горе, знову і знову ллється українська кров.

А президенту байдуже, що там на фронті. І неважливо, що він просторікує з трибуни. Визначають людину не слова, а вчинки. Вчинків же ми не бачимо, ми бачимо втрати і безкінечну брехню, якою намагаються ці втрати прикрити.

Висновок: парад потрібен, але під керівництвом Порошенка це не більше, аніж початок президентських перегонів. Ми маємо це розуміти й відповідно ставитись до брехуна й злочинця Порошенка. Але ми не маємо права не підтримувати наше військо, наших хлопців, які, попри все, насмерть б’ються з нашим одвічним ворогом. Порошенко й совок, який він уособлює, не вічні, а Українській Самостійній Соборній Державі бути! Незабаром все станеться.

Слава Нації!

Провідник ДР ОУН Микола Коханівський