Привітання від Провідника ДР ОУН зі Святом Покрови

Побратими та посестри! Українці!

Вітаю вас зі святом Покрови – днем Українського козацтва та днем створення Української Повстанської Армії!

У 1942 році Організація українських націоналістів (ОУН) створила Українську повстанську армію (УПА) – своє військове крило. Не маючи держави, організація ставила за мету цю державу здобути. Українці відмовились від «реальної» політики кулуарних домовленостей, сподівань на закордон, партійщини, а взяли до рук зброю та, «без надії сподіваючись», оголосили війну всім окупантам, що зазіхали на нашу святу землю.

Ця війна триває й дотепер. Українські націоналісти ще з 1991 року стверджували, що світ не змінився, і нас знову чекає війна з Москвою. Зрештою, попри скептицизм новітніх «реальних політиків», Україна знову вже більше трьох років перебуває в стані війни з Москвою. І знову, як і у 1942 році, Українське військо почалося з добровольців, визначна більшість яких є націоналістами.

Олігархат, разом із європейською бюрократією, займається «умиротворенням»московсько- фашистських окупантів замість рішучої боротьби з ними. Пророчими були слова Ярослава Стецька, який ще у 1964р. зазначав, що європейські демократії не в стані боротися з більшовицькою заразою в силу свого лібералізму. Наразі Європа має навіть не лібералізм, а лівацький фашизм, який відкидає тисячолітню історію та традицію європейських націй й запускає до своїх країн мусульманську армію вторгнення, нівелюючи все національне й нищачи культуру європейських аборигенів.

Але найпідступніший ворог – це внутрішній окупант, який, попри війну, грабує країну, розкладає військо, постійно зрадницьки, не на користь України домовляється з окупантом. Та, дякувати Богу, Українська Нація живе і продовжує боротьбу знову, як і у 1942, на декілька фронтів.

Наша Національна Революція набирає обертів, і, безумовно, «ніщо не спинить ідеї, час якої настав!» Тобто, незабаром нас чекає третійМайдан. Відповідно, загострення бойових дій на фронті. Але якщо зараз українці прямо не виступлять проти зовнішнього та внутрішнього окупанта, то в тих окопах на Донбасі будуть сидіти наші діти. Тому саме зараз час повалити «імперію зла»! Це наш час, друзі! Час великих небезпек та викликів, але саме в такі часи народжується Нація і доводить своє право на життя і панування на своїй Богом даній землі. Вірю: в цій боротьбі ми, безумовно, переможемо та здобудемо омріяну Українську Самостійну Соборну Державу, бо з нами Бог і його Правда!

Бажаю в це велике свято всім українцям по духу і крові об’єднатися у боротьбі за УССД проти московсько-фашистських окупантів, їх посібників ліваків та антиукраїнського олігархату!

Слава нації!
Смерть ворогам!

Провідник Добровольчого Руху ОУН
Микола Коханівський