Обирай тверезий спосіб життя за норму
Обирай тверезий спосіб життя за норму

Обирай тверезий спосіб життя за норму!

8 грудня представник Добровольчого руху ОУН провів лекцію на тему «Тверезість — норма життя».

Слухачами були студенти третього курсу Львівського вищого професійного училища транспортних технологій та сервісу Національного транспортного університету. Лектор розповів студентам про вплив алкогольних та нікотинових виробів та переваги тверезого cпособу життя.

За допомогою наочних матеріалів студенти мали можливість дізнатися про наслідки поглинання алкоголю та нікотинових виробів для організм людини, соціальні наслідки систематичного самоотруєння цими розчинами. Адже алкоголь і тютюн отруюють повністю весь організм та порушують нормальне функціонування всіх органів та систем.

Ніхто зі студентів не назвав переваг вживання алкоголю та тютюну. Адже їх немає. Тому лектор закликав студентів вести тверезий спосіб життя. Він розповів про переваги тверезості для кожного з нас, особливо коли держава перебуває у стані війни. Статистика смертей від алкоголем є на даний час дуже сумною…

Алкогольні та тютюнові вироби несуть різного роду ризики для кожного з нас та для нашої країни. Людина, яка купує та поглинає ці отрути, фінансує геноцид своєї нації та руйнує своє здоров’я. Ми повинні робити все для того, щоб наша держава розквітала, і саме тверезий народ — ключ до розвитку української держави.

Будь тверезим, здоровим та щасливим.

Слава тверезій українській нації!

Прес-служба Добровольчого Руху ОУН