Небезпечні «Євро-кортежі»: супротив триває

Небезпечні «Євро-кортежі»: супротив триває
Небезпечні «Євро-кортежі»: супротив триває

Нещодавно країну сколихнула подія щодо збитого президентським кортежем 88-річного чоловіка. Це далеко не поодинокий випадок порушення правил дорожнього руху євро-кортежами. Оскільки з боку громадськості немає ніякого спротиву комсомольцям, які під прапором євросоюза та анонсуючи європейські стандарти на коштовних представницьких авто, залишають нас в азіатському просторі.

Але є винятки на противагу євро-совкової безхребетності. По волі Господа в жовтні 2017р.  я опинився в ту хвилину і на тому місці де позаду мене в дзеркалі заднього огляду  «летіло» поліцейське авто з відповідними спецсигналами, по переду мене навіть з протилежного напрямку завмерли, як по стійці струнко інші учасники руху.

Це відбувалось так миттєво що я навіть не встиг зорієнтуватися, дивлячись на покору інших авто проблисковому маячку на даху поліцейської машині. Звісно я уступив  дорогу копам, але ж оскільки дорога вузька і в цю мить  різко загальмував автомобіль, який рухався попереду мене.  В дзеркалі заднього огляду з’явились Мерседеси, але ж і попереду перешкода. Довго не думаючи я підрізав цих недолугих слуг народу.

Після чого я опинився в колоні євро-кортежу , триматися довго в такому елітному та швидкісному темпі мені не вдалося. Мерседеси, а після мікроавтобуси,  які вже почали підрізати мене. А вже як слуги  промчали та залишили  позаду моє авто,  мене зупинили поліцейські, які були трохи збентежені моєї нахабністю на кшталт «как ти посмєл холоп?» Ну і зрозуміло склали постанову за ст.122 ч.3 КУпАП  при тому  наказуючи, що можна було і посвідчення водія відібрати за таке порушення.

Після таких перегонів зі «слугами народу» та отриманою постановою з штрафом  510 грн. я звернувся з позовною заявою до місцевого суду і, що цікаво, під час реєстрації заяви представниці суду дізнавшись про суть  викладеного підтримали мене навіть порадили мені в наступний раз бути більш радикальнішим з євро-кортежами.

Перша судова інстанція задовольнила мою позовну заяву, а вже зрештою поліцейські подали на апеляцію. Нещодавно і апеляційний визнав мою правоту.

Марними виявились доводи досвідчених водіїв, котрі переконували мене не зв’язуватись і заплатити штраф.

Революційна наполегливість, знання законів та рішуче відстоювання правди  перемогла провладні кортежі.

Командир Білоцерківського
підрозділу ДР ОУН
друг Кошовий