На Київ суне чергова ординська навала
На Київ суне чергова ординська навала

Наказ щодо проросійського “хресного” ходу

Слава Ісусу Христу!

Українці, на Київ суне чергова ординська навала!

Цього разу під маскою “русской” православної ходи “За мир” йдуть відверті колаборанти, сепари, адепти Москви з іконами Путіна, Сталіна, Жукова до Києво-Печерської лаври молитися за перемогу Росії.

Не вперше стольний град переживає подібні навали. Але цього разу ці недолюдки ведуть з собою діточок та немовлят, щоби прикриватися ними у разі неминучого опору киян.

Варто пам’ятати, що там, де з’являються псевдодуховні адепти “русского міра”, слідом йдуть танки, гради та важка артилерія.

Отже, Добровольчий Рух ОУН закликає всіх українців, як за княжої доби, як за козаччини, як в часі Перших та Других визвольних змагань і як під час Революції Гідності організуватися та не допустити новітніх “православних” тітушок до стольного граду.

Йдуть ординці на Київ двома колонами: з боку Борисполя та з боку Житомира. Дата наступу – 26 липня 2016 року.

Прохання слідкувати за новинами на нашому сайті та сторінках в соцмережах, де ми детально вкажемо час та місце збору добровольців для захисту української столиці.


Усім бійцям
бойових і резервних підрозділів ДР ОУН,
які не перебувають в зоні ведення бойових дій

Наказую у найкоротші терміни бути готовими з необхідним спорядженням виїхати до Києва у зв’язку з потенційною необхідністю встати на захист української столиці від нашестя проросійських колаборантів, які рухаються в її напрямку.

Адже псевдохристиянська хода “за мир” є черговим кроком Кремля для дестабілізації України зсередини.

Голова Проводу
Добровольчого Руху ОУН
Микола Коханівський