Роксоляна Хмара: “Мирна хода” подібна до гумконвою

Роксолана Хмара
Роксолана Хмара

Дорогі друзі, я довго думала з того приводу, що ж, насправді, нам робити з тією “мирною” ходою?! Бо присутні дві думки, одна: ігнорувати, хай собі йдуть і моляться, щоб не створити картинки для ворожих ЗМІ та Путіна; інша: не впустити їх до Києва, як зробила передова Бориспільська міська Рада! І сьогодні я остаточно переконана ,дорогі мої друзі, що не можна допустити такого приниження киян, щоб без жодного спротиву, цей так званий “молебень за русскій мір” спокійнісінько прийшов аж до Києва.

Тому висловлю чисто моральні аргументи: По-перше, як вже висловився Архієпископ УГКЦ і воістину, великий Чоловік Любомир Гузар, щось “цинічнішого і хитрішого, за цей “молебен” годі й уявити”. Бо, спочатку благословити сепарів і московитів на війну, допомагати їм всіма силами, а потім іти і начебто ” молитися за мир” саме в Києві – це справді достойно послідовників Москви і ФСБ. Бо ж ми пам”ятаємо Майдан, де у нашій святині Лаврі, годували і озброювали тітушок, що потім відрізали голови людям?! А Крим і Донбас, де спочатку з”явилися “сестри і брати” з російських церков з ” ісцеляющою” іконою “Дари волхвів” на чолі з Гіркіним, а потім вже йшли танки і гради?!

Цей “мирний хід” мені нагадує ті “гуманітарні вантажі” у білих фурах, які Москва надсилала начебто на допомогу мирному населенню Донбасу, а насправді з амуніцією для своїх бандитів.

Ні, друзі! Даруйте! Ну не можу я змиритися з тим, що ця лицемірна, багатоголова гідра, з чорною душею і підлими намірами, під виглядом “молебеню української православної церкви за мир”, без жодного спротиву майданівців, буде сунутися вулицями мого улюбленого міста, йти, попри святі місця, оскверняти Майдан, де полягли Герої Небесної Сотні, і потім лицемірно молитися за “русскій мір” на нашій Володимирській гірці! Тому сьогодні вирушаю на Бориспільський блок-пост, де вже отаборилися вільні і сміливі люди – українські націоналісти, на чолі з Миколою Коханівським, які не бояться жодних звинувачень, а лише Бога і власної совісті, і закликаю киян прийти сюди, або на Житомирську трасу ( всі адреси і телефони координаторів вказані у Фейсбуці на сторінці “Добровольчого руху ОУНБ а ось тел. відповідальних осіб:

-керівник Штабу оборони Києва – друг “Скиба” (067) 297-64-75;

– комендант наметового містечка на Житомирській трасі – друг “Бек” (098) 599-47-60,

– комендант наметового містечка біля Борисполя – друг “Ярий” (063) 122-22-70, (067) 501-41-11, заступник коменданта – друг “Сміливий” (097) 163-17-58. 

Можливо ми і не зможемо відвернути це приниження для українців і киян, цей брехливо-лицемірний молебень, з подальшими провокаціями на вулицях стольного граду, але, моя совість буде спокіійною, бо я вчинила так, як відчувало моє серце! Можливво, влада і скрутить нас нас усіх в баранячий ріг, але, якщо нас там буде БАГАТО, то ніхто і ніколи нас НЕ ЗДОЛАЄ!

Роксоляна Хмара