Молитовна варта на захист християнських сімейних цінностей.

Добровольчий Рух ОУН взяв активну участь у християнській акції за сімейні цінності 18-19 вересня 2021 р. ОУНівці ще з суботи долучилися до всенічної молитовної варти. Та в неділю були на сторожі наших традиційних християнських цінностей.

Детальніше про перебіг акції написав Ілля Камишанський.

Чим запам’ятається та вчорашній день, 19 вересня? Адже він був наповнений різними подіями.

У Львові, наприклад, тривав перший фестиваль старосвітської та сучасної бандури Lviv Bandur Fest. Там же відбувався і Форум Видавців.

У Києві (бо до Львова їхати далеченько) також було кілька гідних подій. На Контрактовій, наприклад, стартував 11-й Півмарафон. А біля Олександрівського костелу, відзначали 700-ліття католицької катедри в Києві.

Та й взагалі в усіх храмах столиці та України відбувалися служби, служіння, меси, зібрання… Тож, християнам було в цей день куди себе подіти.

Втім, декілька сот послідовників Ісуса не знайшли для себе кращої долі аніж прибути в столичний Парк Шевченка. То були віруючи різних церков та конфесій з Києва та області, а також з Рівного, Миколаєва, Тернополя, Харкова.

Дехто з них прибув до парку напередодні, провівши цілу ніч в наметах під дощем… Чого прагнули ци дивні люди? Чого бажали? Що змусило їх замість дві години відсидіти на комфортній церковній лаві, п’ять годин тупцювати під дощиком ще й в оточенні нац.поліції?

Бо приблизно о 3-й годині ночі поліціянти почали обносити наметовий табір металевими турнікетами метрової висоти, залишивши цим дивакам невеличкий п’ятачок навколо пам’ятника Кобзареві.

І доступ до двох біотуалетів, що їх нічні молитовці орендували власним коштом. Вранці турнікети перенесли метрів на 100 по вул. Володимирській… Натомість вулиці в радіусі майже кілометр почали перегороджувати двохметровими металевими ґратами, розташовуючи біля них підсилені кордони поліції.

Таким чином, в одном або двох місцях були перекриті вулиці Тарасівська, Володимирська, Антоновича, Льва Толстого, Бульвар Шевченка, Пушкінська, Терещенківська, Леонтовича, Івана Франка, Богдана Хмельницького… Було заблоковано Катедральний Володимирський Собор, три станції метро, десять житлових кварталів, парк Шевченка…

А в заблокованому парку в окремо створеному анклаві були заблоковані сонні християни-мітингувальники. Так місто вночі таємно приготувались до атаки якогось організованого терористичного угруповання.

Десь о 10-й години дня ці небезпечні злочинці, заради яких у центрі Києва влаштували гетто, з пєснямі та пляскамі рушили вулицями. Нав’язуючи українцям чужу аґенду, ці моральні терористи використовували наші, освячені Революцією Гідності гасла, цинічно надругалися над християнською символікою, вдягалися в форму воїнів ЗСУ, вмикали українські пісні…

Але про це я не писатиму. Про їхнє антисвято – Марш осквернителів – написало та відзнято матеріал більшість змі. Написали про “захист прав”, про “європейські цінності”, про боротьбу з “міфами”… Звісно, написали брехню. Себто чвертьправду.

Правду про чимдалі більш вороже ставлення суспільства до нав’язування девіацій; правду про заблокованих всередині гетто християн, котрим навіть на 100 метрів не дали наблизитись до Параду осквернителів; правду про жорстко попрані справжні культурні та економічні права та свободи мільйонів українців змі не написали…

Лише про радість декількох десятків розмальованих розпусників. І декількох десятків патологічних анархістів-нормоборців. І пари сотень залучених до соціального експерименту неповнолітніх студентів…

Їхню радість медіа висвітили, підсвітили, підфарбували, підсолодили… Натомість репортажі учасників молитовного чування пильні “антифейкери” соцмереж вже підчистили. То невже наші журналісти навчаються та працюють під контролем тих самих таємних сил, що контролюють та направляють під псевдовеселковим шестиколором розгнуздані орди осквернителів?

Невже наші правителі, не отримуючи від інтернаціональних контролерів жодної реальної допомоги, лише виконують їхні вказівки з імітації боротьби за штучно згенеровані “свободи”?

Якась “теорія змови”! Більшість християн у це не вірять. Вони впевнені, що “все якось влаштуєтся”, що хтось відверне від них дискримінаційні законопроєкти на кшталт 5488 (а до того 0931), що з їхніх дітей шляхом багаторічної промивки мізків не зроблять “небінарних осіб”… Тому ці християни лишаються в своїх теплих залах на м’яких лавках. Їх не торкається жодна “деміфологізація”. Це взагалі не їхня боротьба.

А інші християни залишаються на ніч в оточенні всередині оточення. Або ж просочуються всередину оточення через приниження обшуку та обхідними підворотнями. Втім, це їхня добра воля. Це вираження їхньої віри. Це продовження їхньої духовної боротьби. Цих не принизиш, бо не зламаєш.

А от кого насправді шкода – так це 18-літніх хлопчаків у блакитних беретах, змушених охороняти те, від чого їх самих верне. Бо наші правителі-ур’ядовці, взявши від старенького Джо 400 млн на “боротьбу з дискримінацією” не спромоглися забезпечити зігнаних правоохоронців навіть біотуалетами…

Хлопці й дівчата в різних формах із різним екіпіруванням мусили заходити всередину периметру і вишиковуватися в довжелезну чергу аби потрапити до кабінок, що їх привезли учасники нічної молитовної варти.

Хіба це не приниження? Втім, це дало їм змогу почути лекції про шкідливість збоченої пропаганди. Бо ж інформаційні листівки вони брати боялися. Натомість їхні генерали у фуражках розміром зі стадіон листівки брали, читали і навіть обговорювали поміж собою.

Все це показує, що правоохоронці як частина суспільства мають негативне ставлення до просування антисімейної ідеології. Єдине, з ким ще не до кінця зрозуміло – це з прогрес-християнами, що полюбляють комфорт і пильно стежать за мейнстрімом.

Який шлях оберуть вони? Чи чуватимуть в боротьбі та молитвах як учора ми? Чи говоритимуть з амвонів та катедр прямо всупереч неправді, як, наприклад, Патріарх Філарет? Чи…?

До речі, зі святом Архангела Михаїла вас! З днем переможця темних сил!

Прес-служба ДР ОУН.