До Дня захисника України

Олександр "Лиман" Балдич
Олександр "Лиман" Балдич

Друзі, 14 жовтня, у день Покрови Пресвятої Богородиці, ми святкуємо день Захисника України, день Українського Козацтва, день створення Української Повстанської Армії та 27-ту річницю створення ВО “Тризуб” імені Степана Бандери.

Протягом усього свого багатовікового існування Україна-Русь не тільки героїчно боронила свої землі, а була фортецею, яка захищала Європейську цивілізацію від знищення кочовими народами.

У 1942 році Організація Українських Націоналістів (ОУН) створила Українську Повстанську Армію (УПА) – своє військове крило.

Не маючи держави, Організація ставила за мету цю державу здобути. Українці відмовились від «реальної» політики кулуарних домовленостей, сподівань на закордон, партійщини, а взяли до рук зброю та, «без надії сподіваючись», оголосили війну всім окупантам, що зазіхали на нашу святу землю.

Сьогодні історія повторюється і Україна знову захищає Європу від Російської імперії.

Олігархат, разом із європейською бюрократією, займається «умиротворенням» московсько-фашистських окупантів замість рішучої боротьби з ними. Пророчими були слова Ярослава Стецька, який ще у 1964 р. зазначав, що європейські демократії не в стані боротися з більшовицькою заразою в силу свого лібералізму.

Наразі Європа має навіть не лібералізм, а лівацький фашизм, який відкидає тисячолітню історію та традицію європейських націй й запускає до своїх країн мусульманську армію вторгнення, нівелюючи все національне й нищачи культуру європейських аборигенів.

Але найпідступніший ворог – це внутрішній окупант, який, попри війну, грабує країну, розкладає військо, постійно зрадницьки, не на користь Україні домовляється з окупантом. Та, дякувати Богу, Українська Нація живе і продовжує боротьбу знову, як і у 1942, на декілька фронтів.

Наша Національна Революція набирає обертів, і, безумовно, «ніщо не спинить ідеї, час якої настав!» Тобто, незабаром нас чекає третій Майдан. Відповідно, загострення бойових дій на фронті.

Але якщо зараз українці прямо не виступлять проти зовнішнього та внутрішнього окупанта, то в тих окопах на Донбасі будуть сидіти наші діти. Тому саме зараз час повалити «імперію зла»!

Це наш час, друзі! Час великих небезпек та викликів, але саме в такі часи народжується Нація і доводить своє право на життя і панування на своїй Богом даній землі.

Вірю: в цій боротьбі ми, безумовно, переможемо та здобудемо омріяну Українську Самостійну Соборну Державу, бо з нами Бог і Його Правда! Бажаю в це велике свято всім українцям по духу і крові об’єднатися у боротьбі за УССД проти московських окупантів та їх посібників, представників режиму внутрішньої окупації

Слава Україні!

(с) боєць Добробату ОУН
Олександр “Лиман” Балдич