До 90-ї річниці створення ОУН
До 90-ї річниці створення ОУН

До 90-ї річниці створення ОУН

Слава Ісусу Христу!

Друзі, 90 років тому у Відні було утворено Організацію Українських Націоналістів. Всіх українців щиро вітаю з цією найвизначнішою подією в історії нашого народу! Бо, на моє глибоке переконання, саме ОУН зберігла нашу Націю від остаточного знищення і дала чіткі напрямні на майбутнє.

Цей величний, як казав відомий борець за волю України, Орден Української Нації ставив собі за мету розпочати Революційний зрив нашого народу, в результаті якого об’єднати всі наші терени від “Сяну по Кавказ” в одну Українську Самостійну Соборну Державу! Методи досягнення цієї мети були не за допомогою “великих слів великої сили”, не через участь у парламентських перегонах, а через пряму революційну дію, через Національно-визвольну війну. Позаяк ОУН відкидала згубне словоблуддя тогочасних нацдемів, розуміючи, що нічого, окрім шкоди, поневоленому народу воно не несе, націоналісти пропонували Революцію і перемогу! Час довів, що саме ОУН була права у всіх своїх закликах до Нації.

На сьогодні Добровольчий Рух ОУН є прямим спадкоємцем тої справжньої великої ОУН, яку очолювали незламні вожді Євген Коновалець та Степан Бандера. Спадкоємцями ми є не через назву, а по справах. Ми безкомпромісно продовжуємо боротьбу нашого народу за своє визволення від зовнішнього та внутрішнього окупанта тими методами, які застосовувала по відношенню до ворогів ОУН. Від часу нашого створення (а ДР ОУН почав свою діяльність у вогненому січні 2014 р. з Першої Київської сотні ОУН ім. Євгена Коновальця) ми діяли, діємо і будемо діяти так, як заповідала безсмертна ОУН! І ми, безумовно, приведемо нашу Націю до омріяної УССД!

Так нам, Боже, допоможи у виконанні нашого обов’язку!

Слава Нації!

Провідник ДР ОУН Микола Коханівський