Двох “торнадівців” відпустили на цілодобовий домашній арешт.

Чудова подія сталася 15 лютого у Шевченківському суді м.Києва: змінено запобіжний захід з тримання під вартою на цілодобовий домашній арешт двом з восьми торнадівців, які вже 5 років перебувають у неволі. Стіни Лук’янівського СІЗО полишили Борис Гульчук «Бізон» і Анатолій Пламадяла «Сем».

На судовому засіданні були присутні представники патріотичних організацій, журналісти, небайдужі громадяни. Клопотання про взяття на поруки заявили герой України Степан Хмара, провідник ДР ОУН Микола Коханівський, голова КВП Тетяна Близнюк. І хоча суд не ухвалив клопотання, проте вважаємо зміну запобіжного заходу двом бійцям маленькою перемогою у війні зі злочинною системою.

Нагадаємо: добровольці батальйону «Торнадо» вже 5 років переслідуються за сфабрикованою режимом внутрішньої окупації справою, наразі вже шість бійців батальйону разом з командиром Русланом Онищенком перебувають в ув’язненні. Добровольчий Рух ОУН щиро вітає родини друга Сема та друга Бізона з цією перемогою. Віримо: справедливість переможе, й усіх хлопців буде виправдано та звільнено!

Прес-служба ДР ОУН