Добровольчий Рух ОУН відзначив День Добровольця.

Cьогодні на Майдані Незалежності добровольці Добробату ОУН, активісти Київської команди ДР ОУН разом з ОУНівцями зі Львова та Чернігова відзначили наше свято День Добровольця.
О 12.00 всі перемістилися на Михайлівську площу, де відбувся молебень за загиблими героями. Після молебню поспілкувалися з друзями з побратимських підрозділів, а також з капеланом Андрієм Зелінським, з яким разом зустрічали Різдво 2015: отець Андрій правив Різдвяну Службу Божу в Пісках у нас у штабі добробату ОУН на “Верховині”.
Далі всі бійці та активісти поїхали на Лісовий цвинтар, де на Алеї Героїв спочивають добробатівці ОУН друг “Ківі” Олег Богачов (у якого сьогодні мав би бути день народження) та друг “Фізрук” Євген Аджі. Вшанували пам’ять наших побратимів та всіх полеглих за Україну добровольців і воїнів, помолилися разом з панотцями.

Також сьогодні у Кривому Розі бійці добробату ОУН на чолі з другом “Зубром” (Андрієм Кравченко) взяли участь у заходах, присвячених Дню Добровольця.

Ще раз всіх вітаємо і нагадуємо: наша боротьба триває. По-справжньому відсвяткуємо, коли повернемо Донецьк, Луганськ, Сімферополь, Севастополь та Кубань! Бо ж, насправді, День Добровольця — це не про УБД і пільги, це саме про реконкісту!
Так нам, Боже, допоможи!

Прес-служба ДР ОУН