Арешт Провідника Добровольчого Руху ОУН

Після поминок по другу “Фізруку” біля станції метро “Академмістечко” на нього напали кілька тітушок з групи Руслана Качмали, які періодично нападають на гуртожиток на Обухівській 60, щоб вижити звідти переселенців. Також постраждала дружина Миколи Катерина. Він зміг відбитись і захистити дружину. Внаслідок отриманих ушкоджень друг “Буревій” потрапив до лікарні. Але нападники, самі причетні до поліції, написали заяву і зробили Миколу винним. Поліція відкрила справу по ч.4 ст.296 КК (Хуліганство). Натомість усіх нападників випустили, і вони пішли собі.

Кілька годин Провідник незаконно утримувався у Святошинському райвідділку поліції. Спецпризначенці заблокували вхід до приміщення. Адвокатів до нього не допускали, помічників народних депутатів також. Лікарі “швидкої допомоги”, які зайшли всередину райвідділку, відмовлялися коментувати ситуацію. Нарешті адвокату Олегу Веремієнку повідомили, що Миколу Коханівського заарештували і направили до ІТТ на Косогорному провулку. Суд по справі призначено на понеділок, 23 жовтня.

Ми вважаємо, що внутрішній окупант таким чином хоче ув’язнити Провідника Добровольчого Руху ОУН за політичну активність, принципові та безкомпромісні погляди, за боротьбу проти ворогів України. Те, що це провокація, причому заздалегідь підготована, свідчить те, що на підконтрольних ЗМІ масово з’явились брехливі статті.

Прес-служба Добровольчого Руху ОУН