АНОНС: Майдан-Віче з нагоди п’ятої річниці Революції Гідності

Віче з нагоди п’ятої річниці Революції Гідності
Віче з нагоди п’ятої річниці Революції Гідності

1 листопада на Майдані Незалежності під час прес-конференції просто неба провідний актив Добровольчого Руху ОУН на чолі з провідником ДР ОУН Миколою Коханівським оголосили про початок всеукраїнської передреволюційної акції –”ЧАС ПОЧИНАТИ”, в ході якої стартує тур областями України. Під час туру націоналісти закликатимуть українців прийти 24 листопада о 14:00 на Майдан. Захід буде приурочений до відзначення п’ятої річниці Революції Гідності.

Для визначної більшості українців уже давно зрозуміло, що режим внутрішньої окупації поставив собі за мету знищити українців як Націю. Саме для цього був заморожений військовий конфлікт на сході країни, саме для цього режим деморалізує військо, натомість непропорційно підсилюються прорежимні силові структури: поліція, СБУ. Саме для цього українці штучно доводяться до зубожіння і змушені масово виїжджати за кордон. Корумпованість режиму вже втрачає всілякі межі. В Україні вільно почуваються лише промосковські організації, такі як Московський патріархат, і лише московський бізнес. На кожному кроці ми бачимо московські банки, московські супермаркети, московські церкви. Ми, оунівці, не можемо спокійно спостерігати, як нищиться наша держава, тому продовжуємо боротьбу і свято віримо, що обов`язково з Божою поміччю переможемо!

Саме тому ми вирушаємо в тур Україною скликати людей на 24 листопада, на 14.00 вийти на Майдан і, з Божою поміччю, зламати хребта внутрішньому (а згодом – і зовнішньому) окупанту. Оголошений тур Україною передбачає презентацію програми національного порятунку “7 сталевих кроків Миколи Коханівського”, які покликані безповоротно змінити все на користь українців.

Під час туру ДР ОУН планує потрапити в усі регіони країни. Ми вийдемо на вулиці та майдани наших міст, сіл і скажемо: «Досить терпіти! Час починати! 24 листопада – всі до Києва, на Майдан!» Ми підемо до в`язниць, де караються політв`язні, добровольці та бійці ЗСУ, несправедливо ув`язнені злочинним режимом. І так підтримаємо наших побратимів, підсилимо їхню віру в швидке звільнення і  перемогу України над внутрішнім та зовнішнім окупантом.

Тож брате, сестро! 24 листопада виходь на Майдан! Якщо нас буде 10 тисяч, ми знаємо, що робити. Режим впаде. Якщо ж нас буде мало, не біда – «мала закваска квасить все тісто» (Біблія, 1Кор.5:6). Ми ще раз «хитнемо човна» і спробуємо (як ми це завжди робимо) завдати максимальної шкоди окупанту.

ХАЙ ЖИВЕ НАЦІОНАЛЬНА РЕВОЛЮЦІЯ!