Акція в Білій Церкві на підтримку українців, які чинять опір злочинцям у погонах!

Учора, 4 серпня 2021 року, Добровольчий рух ОУН на запрошення мешканців села Чепеліївка взяв участь у пікетуванні Білоцерківського районного управління МВС.

Підставою стало побиття та незаконне затримання 14-річного Сергія Здепського двома садистами в мундирах. Причина побиття — батько хлопця та його брати займаються підприємництвом і відмовляються платити данину корумпованій поліції.

Були спроби підкинути наркотики, побити, але вдарили по найболючішому – беззахисній дитині. Конфлікт можна було б вичерпати, якби на справедливу вимогу Чепеліївської громади керівництво звільнило своїх співробітників, вчинивших беззаконня.

Але ж хто тоді з рядових “кривдоохоронців” буде збирати данину для начальства?! ДБР, прокуратура, МВС роблять все, аби приховати злочин і не допустити справедливого покарання гопників у погонах. Це означає, що влада є не українською і потребує негайної зміни, поки вона остаточно не зруйнувала Державу! А наразі ми не полишимо цю справу, поки злочинці у погонах не будуть покарані.

Слава Нації!

Прес-служба ДР ОУН.