Акція Добровольчого Руху ОУН проти примусової вакцинації та незаконних обмежень прав і свобод українців

Сьогодні, 24.11.2021, Добровольчий Рух ОУН провів акцію проти примусової вакцинації, порушенням Конституції та низки законів. Акція проходила паралельно з акціями інших організацій.. Окрім протесту проти дій злочинної влади, акція ДР ОУН мала за мету запобігання провокацій промосковських, антиукраїнських сил, допущених під час Віче 03.11.2021.

Провідник ДР ОУН Микола Коханівський одразу поставив вимогу, аби виступи зі сцени лунали виключно державною мовою. Виступаючі дотрималися її, і навіть вихідці з РФ виступали пристойною українською мовою. Депутат Київської міської ради Михайло Ковальчук наголосив, що кожна нація має навести лад на своїй землі. Його 2 роки тому два відділення поліції затримували під час моржування в Гідропарку і оштрафували на 17000, але він виграв суд.

Виступали юристи Юрій Овсієнко і Дмитро Павліченко. Вони окреслили юридичні аспекти проблеми порушення законодавства під час вакцинації. Дмитро Павліченко взявся оформити заяви про злочини проти владних структур. Андрій Пастушенко висловився про моральні засади суспільства та недопущення їх руйнації. Олекса Кривенко розповів про релігійні основи здорового суспільства та намагання ворожих сил зруйнувати їх.

Далі представники інших організацій діючи за своїм планом пішли від ВР, а ДР ОУН і частина протестуючих залишились проводити Віче. Було чимало виступаючих і вони говорили про наболіле. Стався прикрий інцидент, коли одна з виступаючих чистою українською мовою почала виголошувати ідеї “русскава міра”. Микола Коханівський відібрав у неї мікрофон, а охорона вивела зі сцени. Якийсь нетверезий чоловік кинувся битися, але отримавши добрячого стусана від націоналістів, швидко заспокоївся. Хочеться подякувати другу Кошовому за чудову організацію охорони заходу.

Акція довела, що здорові сили суспільства можуть об’єднуватися в боротьбі зі спільною загрозою і жодні “ватники” не будуть псувати українські заходи своєю присутністю. Саме недопущення антиукраїнських елементів на правдиві акції ставив ДР ОУН на сьогоднішній день і ми її добились. Друг Олекса Кривенко завершив Віче молитвою “Отче наш”. Дату наступного заходу оголосимо згодом.

Кость Зацарний