24.08.2021 відбулися чергові збори Проводу Добровольчого Руху ОУН.

24.08.2021 року відразу після Маршу захисників України відбулися чергові збори Проводу Добровольчого Руху ОУН.

Цього разу збори проводили в особливому місці — у приміщенні майбутнього Центру Скіфської культури, який домовились спільно заснувати націоналістичні та патріотичні організації під патронатом відомого вченого-скіфолога Миколи Гладкого. Збори відбулись в атмосфері зв‘язку з нашою сивою минувшиною, яка нагадала всім учасникам, що вони є не лише прямими послідовниками легендарної ОУН Євгена Коновальця, але й правнуками величних скіфських воїнів, хліборобів, митців — тих, хто свого часу творив світову історію і залишив світу шедевральні витвори мистецтва.

У зборах брали участь: голова Проводу ДР ОУН друг «Буревій», голова секретаріату ДР ОУН друг «Гонта», голова дисциплінарної комісії друг «Шеф», члени Проводу: друг «Скиба», друг «Кошовий», друг «Іван», друг «Адвокат», друг «Док», друг «Єлисей».
Голова і члени Проводу прозвітували про роботу за звітний період, голова дисциплінарної комісії доповів про виконання поставлених Проводом завдань.

Проводом ДР ОУН були прийняті наступні рішення:

  1. У вересні цього року провести військово-патріотичний вишкіл у м. Біла Церква.
  2. Гідно відзначити 14 жовтня —свято Покрови Божої Матері та День створення УПА.
  3. Організувати у Києві відзначення сьомої річниці Революції Гідності та Дня Свободи 21 листопада 2021р.
  4. У зв’язку зі збільшенням прихильників ДР ОУН у Києві та на Київщині поновити внутрішньоорганізаційний лекторій «Бог, Нація, Держава,
    Вірність».
  5. Затвердили зміни у складі Проводу ДР ОУН. Подруга «Вчителька» наразі не є членом Проводу ДР ОУН, але лишається на посаді голови ГО КВП.
  6. Продовжити націозахисні акції, метою яких є визволення політв’язнів режиму внутрішньої окупації та бранців кремля.
  7. Прийнято ряд організаційних рішень закритого характеру.

Добровольчий Рух ОУН продовжує рухатись до поставленої мети: здобуття УССД. І не змінює задекларованих методів боротьби. Так нам, Боже, допоможи у виконанні своїх обов‘язків!

Прес-служба ДР ОУН.