23 червня активісти Добровольчого Руху ОУН відвідали збори місцевої громади селища Водогін

23 червня активісти Добровольчого Руху ОУН відвідали збори місцевої громади селища Водогін
23 червня активісти Добровольчого Руху ОУН відвідали збори місцевої громади селища Водогін

23 червня активісти Добровольчого Руху ОУН, Комітету визволення політв`язнів та «Білого Молота» відвідали збори місцевої громади селища Водогін, що належить до Оболонського району столиці. Активісти прибули на запрошення водогінців, яких не припиняють атакувати рейдери. Варто зазначити, що Водогін розташований у дуже мальовничій місцині, практично серед лісу. Бариги ж хочуть вирубати дерева, щоб розпочати будівництво чергової висотки.

Подібні атаки рейдерів трапляються не вперше – за останні 3 роки оунівці двічі виїжджали на прохання водогінської громади про допомогу та захист, разом із місцевими активісти відбивали напади тітушок і кримінальників. Третього разу активісти прибули на збори громади селища Водогін разом із народними депутатами – Ігорем Луценком та Дмитром Ліньком, котрі у своїх виступах підтримали громадян у їхній справедливій боротьбі і пообіцяли всіляку підтримку, аби спинити нахабних рейдерів-бариг.

Виступ Миколи Коханівського викликав щире схвалення водогінців. Адже вони його знають давно як людину справи, і якщо друг Буревій щось пообіцяв – то слово своє завжди тримає. Коханівський, зокрема, наголосив: «Наша сила – тільки в єдності, в згуртованості. І тільки разом ми можемо здолати ворога як зовнішнього, так і внутрішнього».

По закінченні зборів громада селища прийняла резолюцію, в якій постановила в жодному разі не погоджуватися на різноманітні обіцянки та пропозиції бариг-забудовників і рішуче їм протидіяти всіма можливими законними методами. А розпочати водогінці вирішили з ліквідації громадської приймальні представника рейдера.

Ярослава Парака