ЗВЕРНЕННЯ ДО УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ ТА КРАЙОВИХ І ПОВІТОВИХ ПІДРОЗДІЛІВ ДОБРОВОЛЬЧОГО РУХУ ОУН

Друзі! Побратими й посестри! Українці!

Всі ми усвідомлюємо собі, що через злочинну легковажність, або й зловмисність теперішньої влади в Україні сущої наша державність опинилася на краю прірви, за яким їй загрожує катастрофа, якої, якщо брати до уваги періоди державної незалежності, не було у нас від 1919 року. Але якщо тоді головною небезпекою була зовнішня агресія з боку московської комуни, то тепер – режим внутрішньої окупації на тлі так званої «гібридної війни». Цей режим, обслуговуючи інтереси кількох олігархічних кланів, виявив свою неспроможність забезпечити життєво необхідні потреби нації і спричинив сповзання країни до тотального беззаконня, а відтак хаосу й анархії.
Тому звертаюсь до вас з пропозицією у порядку втілення в життя Статті 5 Конституції, згідно з якою «носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ». започаткувати створення місцевих крайових та повітових Проводів, які б взяли на себе відповідальність у відстоюванні інтересів місцевих громад, захисті законних інтересів простих громадян і поступово перебрали на себе всю повноту влади на місцях. Народні Проводи мають об’єднати навколо себе кращих представників народу, які внаслідок виборчих маніпуляцій і дії корупційної піраміди олігархату позбавлені змоги реалізувати свій державотворчий потенціал в межах підконтрольних олігархату представницьких інституцій.
Створення місцевих Народних Проводів дозволить в разі розвалу системи державного управління, спричиненого блокуванням будь-яких управлінських рішень тотальною корупцією в чиновницькому середовищі, створити в режимі реального часу нову систему державного управління і тим врятувати країну від хаосу й анархії, а відтак від окупації її зовнішніми агресорами.
Структура Народних Проводів не повинна бездумно копіювати структуру чинних державних адміністрацій. Галузевий принцип управління, на який вони спираються, давно вже себе вичерпав, а тому в організації Народних Проводів має використовуватися проблемний принцип управління. Тобто напрямки їхньої роботи мають визначатися нагальними місцевими проблемами. Це дасть змогу не розпорошувати зусиль і меншими силами досягти більшого ефекту.
Важливою функцією Народних Проводів має стати функція відновлення законності й правопорядку, порушених тотальною корупцією, якою уражена чинна судова система. Для цього Народні Проводи мають започаткувати створення Народних Трибуналів, які б провели розслідування найрезонансніших корупційних справ і довели їх до винесення вироків замішаним в них посадовим особам.
Для забезпечення прапорорядку на місцях, для боротьби зі злочинністю та саботажем, для захисту українців від можливої зовнішньої агресії Народні Проводи мають започаткувати створення на місцях загонів самооборони та резервних сотень.
Отже, до діла друзі. Закликаю всіх українців долучатися до Української Справи та ставати до лав Добровольчого Руху ОУН. Ми не можемо байдужо спостерігати, як політичні шахраї різних ґатунків торгують в особистих інтересах національним суверенітетом, єдиним носієм якого є народ. Наше майбутнє – в наших руках. І воно буде таким, яким ми його зробимо. Так нам, Боже, допоможи!
Слава Україні!
Разом переможемо!
Голова Проводу Добровольчого Руху ОУН Микола Коханівський