Звернення Штабу оборони Києва до Українців

Звернення Штабу оборони Києва до Українців
Звернення Штабу оборони Києва до Українців
Звернення Штабу оборони Києва до Українців
Звернення Штабу оборони Києва до Українців
Звернення Штабу оборони Києва до Українців
Звернення Штабу оборони Києва до Українців
Звернення Штабу оборони Києва до Українців
Звернення Штабу оборони Києва до Українців

19 липня 2016 року за ініціативи Добровольчого руху ОУН було утворено Штаб оборони Києва.

Нагадуємо: на Київ насуває так звана “хода за мир”, ініційована московським патріархатом. В цій ході беруть участь відверті колаборанти на службі у кремля, які йдуть до Печерської лаври “молитись” за перемогу Росії.

В часі діючої війни на Сході це – чергова провокація, ініційована країною-агресором, мета якої – нагадати українцям, що Україна все ще є колонією імперської Москви. Мовляв, на Сході країни ми вас змушуємо до “братерства” збройним батогом, а в центрі підкинемо вам пряник у вигляді примусово нав`язаної “мирної ходи”. Кінцева мета – знову надягнути Україні московські кайдани з Сибіром, Колимою, голодомором та репресіями. Ми чудово розуміємо, що в країні діє режим внутрішньої окупації, і ні МВС, ні СБУ не будуть перешкоджати колаборантам робити свою чорну справу.

Штаб оборони Києва, в якій увійшло вісім громадських організацій, політична партія та декілька добровольчих формумань, прийняв рішення не пустити москалів у столицю. Для цього 23.07.2016 р. буде встановлено два наметових містечка (відповідно до руху двох колон москалів, які з різних напрямків сунуть на Київ):

  • на Житомирській трасі: 19 километр, зупинка “Сосновий бір”, неподалік від поста ДАІ (добиратись від станції м. “Житомирська” будь-якою маршруткою на Білогородку). Контактні телефони: (096) 770-69-41 подруга Світла; (093) 303-98-45 подруга Туся; Координати: 50.448223,30.254302.
  • м. Бориспіль, перехрестя об`їздної дороги м. Борисполя та вул. Бежівка (колишня Дзержинського) у напрямку с. Кірове (їхати від станції м “Бориспільська” будь-якою маршруткою до Борисполя). Контактні тел.: (097) 163-17-58 Сергій Бойко “Сміливий”, (067) 501-41-11 Ярослав Годунок “Ярий”.

Друзі, ми звертаємось до всіх українців, патріотів! Зрозуміло, що виключно своїми силами ми не зможемо зупинити цю чергову навалу, яка до того ж підло прикривається дітьми й жінками, яких виставляє попереду колони. В той же час не припустимо, щоби ці зрадники та агенти кремля зайшли до Києва. Тому просимо всебічної підтримки. Під`їзджайте й пікетуйте з нами трасу, хто може – ніч або день, хто може – весь період з 23 до 27 липня.

Нам потрібні спальники, карімати, намети (все забов`язуємось повернути після переможного завершення акції), харчі, активісти на власних автівках (щоби бути мобільними в разі зміни маршруту москалями), все необхідне для організації табору в природніх умовах. А головне – нам потрібні патріоти-добровольці, які не хочуть коритися як внутрішньому, так і зовнішньому окупанту.

Збір активістів і облаштування наметових містечок: 23.07.2016 з 10.00 (кожен сам собі обирає табір, який йому підходить). Методи боротьби – виключно мирні. Але, в разі провокацій або невідмови колаборантів від своїх підлих планів зайти до Києва ми залишаємо за собою право діяти креативно.

У наметових містечках діятимуть військова дісципліна й табу на алкоголь.

Штаб оборони Києва ще раз все ж таки звертається до СБУ, МВС, мера Києва В.Кличка: зупиніть цей московський шабаш! Проявіть хоча би раз декларований вами патріотизм, і ви збережете Київ від заворушень, або від організації чергової промосковської “києвськай рєспублікі”. Так само заявляємо органам влади: в наметових таборах не буде зброї, наркотиків та алкоголю, ми не плануємо теракти. Наші плани – завадити окупанту зайти в Київ, бо знаємо: спершу йде московский патріархат, а потім московські танки, гради, важка артелерія.

Наметові містечка стоятимуть до 27.07.2016 року. Разом переможемо! Слава Нації!

Штаб оборони Києва