Добровольчий Рух ОУН

Звернення Добровольчого Руху ОУН до українців

Пандемія та світова економічна криза не могли не торкнутися нашої бідної та ослабленої війною країни.

Ця страшна епідемія скинула з усіх маски, і тепер ми можемо бачити чітко, як ніколи, хто є хто. Коли простий український лікар захищає свій народ від поширення пандемії, або простий українець зі зброєю в руках захищає свою країну на Сході, представники режиму вирішили скористатись періодом карантину заради своїх шкурних інтересів.

Влада використовує цей період заради побудови антиукраїнської диктатури та впровадження антинародних рішень. Яскравим прикладом цього є те, як під покровом ночі, нехтуючи всіма нормами та здоровим глуздом, парламент прийняв закон про розпродаж української землі.

Дуже символічно, як представники попередньої та нинішньої влади об’єдналися заради власної наживи та для того, щоб вислужитись перед іноземними структурами.

Прийняті ними рішення стануть для них вироком.

Українцям немає на кого сподіватись, окрім як на Господа Бога та самих себе.

Тому ми заявляємо, що у цей нелегкий для українців час, коли влада діє проти національних інтересів, Добровольчий Рух ОУН буде діяти на боці народу.

ДР ОУН готовий стати на захист українців у будь-якій галузі.

Ми обов’язково запитаємо з внутрішнього окупанта за антинародні закони, які вони приймали!

Ми готові брати відповідальність на себе і не боїмося цього.

Українцю! Не піддавайся паніці, розчаруванню та апатії. Пам’ятай, що нас більшість, і з нами Бог! А їх – жалюгідна меншість. Ревно молись, допомогай ближньому своєму, солідаризуйся. І будь готовим у відповідальний момент стати на захист своєї землі, прав та свобод.

Українці вже неодноразово проявили свій героїзм та самоорганізацію. Ми вміємо перемагати, і ми, з Божою поміччю, переможемо!

Слава Україні!