Зірвемо вибори президента Московії в Україні! | Добровольчий Рух ОУН
7 Березня 2018

Зірвемо вибори президента Московії в Україні!

Щиро підтримуючи громадський протест проти жорстокого нападу на мирне зібрання 3 березня 2018 року, ми закликаємо ініціаторів маршу і людей доброї волі по завершенню даного заходу долучитись до пікетування посольства країни-агресора – Московії.

18 березня – це річниця загарбання українського Криму Московією. Але в цей день, як і щороку до і після окупації, працюватиме виборча дільниця в столиці України. В цей день громадяни Московії, які проживають на нашій території приходитимуть і обиратимуть президента країни, яку вважають своєю. Ці вибори відбудуться також на території окупованого Криму, і, що показово, Путін має намір голосувати саме там.

Ми вважаємо це приниженням української гідності. Ми проти продовження дипломатичних стосунків з Московією. Ми проти, щоб іноземці, які проживають в нашій країні, брали участь у виборах окупанта.

Тож 18 березня о 15:00 ми пропонуємо долучитися до нашого заходу, який має на меті зрив російських виборів в Україні і пройде під гаслами «Народне припинення дипломатичних стосунків з агресором», «Ні виборам окупанта в Україні!».

Акція відбудеться за ініціативи Добровольчого Руху ОУН, Комітету визволення політвязнів, Чорного Комітету, Комітету учасників Помаранчевої революції і відбудеться за адресою м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 27.