Збори Київської міської організації ДР ОУН | Добровольчий Рух ОУН
18 Серпня 2018

Збори Київської міської організації ДР ОУН

17 серпня відбулися розширені збори Київської міської організації Добровольчого Руху ОУН.

Збори розпочалися з молитви «Отче Наш».

На порядку денному:

Виступив голова секретаріату, керівник Київської міської організації друг “Шеф”, який доповів про важливість майбутньої виборчої кампанії народного кандидата в Президенти України Миколи Коханівського. Оголосив наказ провідника Добровольчого Руху ОУН за номером N-17/8, в якому пунктом 1.1 було призначено керівником виборчого штабу заступника командира Добровольчого Батальйону ОУН друга “Лиса” Владислава Шевчука.

Друг “Лис” озвучив стратегію майбутньої виборчої кампанії, в якій участь кожного активіста та прихильників ДР ОУН є вкрай необхідною. Він зазначив, що данна виборча кампанія є важливим кроком до наближення Національної Революції, в якій Микола Коханівський і ДР ОУН відіграватимуть вирішальну роль. Також на зборах був сформований перший список активістів виборчого штабу.

З доповіддю про ситуацію з музеєм на Поштовій площі та участь бійців ДР ОУН в його захисті виступила подруга “Світла”, яка зазначила про необхідність збереження історичної пам’ятки Києва. Також була сформована група ОУНівців, які будуть допомагати лідеру спротиву на Поштовій площі пані Анабеллі Мориній.

Збори завершилися доповіддю друга “Кулібіна”, який розповів про успіхи та плани на майбутнє театру реконструкторів “Криївка”, який діє під проводом ДР ОУН.

В цілому, збори пройшли плідно і насичено. Дякуємо всім активістам за участь.

Прес-служба Добровольчого Руху ОУН