Збори Київської міської організації ДР ОУН | Добровольчий Рух ОУН
29 Вересня 2018

Збори Київської міської організації ДР ОУН

28 вересня відбулися збори Київської міської організації Добровольчого Руху ОУН.

Учасники заслухали звіт Провідника ДР ОУН друга Буревія про поїздку до Львова. Він відзначив значний прогрес у діяльності Львівської міської організації, зокрема зростання членства. Також у Львові наразі облаштовується нове приміщення для тренувань активістів ДР ОУН. Окрім того, завдяки гурту “Лісапетний батальйон” вдалося зібрати понад 300 тис. грн для поранених побратимів.

Голова Білоцерківського районного підрозділу ДР ОУН друг Кошовий розповів про складну екологічну ситуацію у своєму місті, де монополісти, які привласнили Водоканал, порушуючи законодавство, зливають нечистоти в річку Рось щоб економити на очистці. Він продемонстрував зразки забрудненої води та запропонував провести інформативну акцію біля Державної екологічної інспекції по Київській області.

Лідер спротиву забудовникам на Поштовій площі Анабелла Моріна запросила учасників КМО ДР ОУН на засідання Київради, де буде розглядатися питання про розірвання інвестиційного договору на будівництво торгового центру на Поштовій.

Провідник ДР ОУН анонсував збір бійців батальйону ОУН, який відбудеться з 8 по 11 жовтня на базі вишкільного центру “ОУН-Прикарпаття” Івано-Франківської області.

Секретарем КМО ДР ОУН було одноголосно обрано подругу Добру (Олену Доценко).

Сформовано план акцій на наступний тиждень:

2 жовтня, вівторок, 19.00 – збори з приводу святкування Покрови.
3 жовтня, середа, 10.00 – судовий розгляд справи про примусове виселення біженців з гуртожитку на Обухівський, 60, у Святошинському суді (Жилянська 142).
Також о 13.00 у Шевченківському суді вул. Дегтярівська 31-а, відбудуться засідання у справах активістів ДР ОУН через спровоковані беркутом сутички у Святошинському суді.
4 жовтня, четвер, 10.00 – розгляд інвестиційного проекту в КМДА з приводу забудови Поштової площі.
5 жовтня, п’ятниця, 11.00 – пікетування Державної екологічної інспекції по Київській області на вулиці Васильківський, 3, метро Голосіївська.

Прес-служба Добровольчого Руху ОУН