Збори громади і переобрання голови селища Водогін | Добровольчий Рух ОУН
23 Серпня 2018

Збори громади і переобрання голови селища Водогін

Нещодавно відбулися збори громади Водогону, на яких мешканці переобрали голову селища. Новим керівником Водогону обрали Володимира Тарасова. За його кандидатуру шляхом таємного голосування проголосувало 32 з 36 присутніх делегатів.

Нагадаємо, що саме на території селища Водогін вже давно точиться запекла боротьба місцевих мешканців проти злочинців-рейдерів та продажних чиновників, які намагаються незаконно загарбати частину безцінної землі селища.

За словами громади, попередній голова Василь Вікторів не виправдав покладеної на нього довіри.

Дії Василя Вікторіва прокоментував його колишній заступник Сергій Білик, який зазначив, що Вікторів та його найближче оточення пішли на змову з забудовниками та сприяли рейдерам у захопленні території селища, яке наразі вже загороджено бетонним парканом.

Мешканка Водогону Валентина Цибізова розповіла про плани Вікторіва віддати великі земельні ділянки під будівництво багатоповерхових будинків, з чим громада категорично не погодилась.

На зборах Водогону також був присутній народний депутат України Ігор Луценко, який, за словами самих водогонців, давно опікується їхніми проблемами. Він вважає, що попередній голова вів себе не активно, як того вимагала ситуація.

Ігор Луценко пообіцяв й надалі підтримувати водогонців як юридично – на рівні депутата ВР, так і в акціях прямого протистояння забудовникам. Новому керівнику Луценко побажав успіху в роботі.

Сам Василь Вікторів, колишній голова Водогону, повідомив, що не визнає збори громади легітимними і вважає, що саме ті, хто намагається його замінити, пішли на змову з забудовниками. Натомість, він зазначив, що сам не має жодних зв’язків з рейдерами.

На питання: чи готовий він вчергове закликати громаду до боротьби за звільнення Водогону, він відповів, що громада вичерпала всі законні можливості в протистоянні забудовникам, у яких є всі законні документи на будівництво, а тому, цитуємо: “Право і закон на їхній стороні”.

За словами Вікторіва, позиції громади вже давно програні.

Натомість, новий голова громади Водогону Володимир Тарасов зазначив, що всіма силами буде вести боротьбу проти рейдерів. Його бойовий настрій повністю співпадає з прагненнями самих водогонців.

Позиція Добровольчого Руху ОУН, бійці якого охороняли збори водогонців від можливих провокацій рейдерів, вже більше п’яти років залишається незмінною: ми завжди в перших рядах будемо боротись за інтереси мешканців Водогону і завжди будемо підтримувати українців в їхньому прагненні безкомпромісної боротьби з рейдерами і продажною системою. Незважаючи на минулі заслуги колишнього голови Водогону Василя Вікторіва, ДР ОУН завжди буде на стороні борців, а не підлих забудовників чи капітулянтів. Для українців боротьба за свої права і свободи тільки починається.

З Божою поміччю перемога буде за нами!

Прес-служба Добровольчого Руху ОУН